Samsung Galaxy Tab A8 – wygoda i ochrona

Samsung Galaxy Tab A8 – wygoda i ochrona

Samsung wprowadza na rynek nowy tablet Galaxy Tab A8 – najdoskonalsze i najpotężniejsze jak dotąd urządzenie z serii Tab A. Galaxy Tab A8 oferuje rozległy ekran, moc i wydajność, jak również smukły i lekki design doskonały do nauki, rozrywki czy łączności. To wciągające, przenośne urządzenie odpowiadające różnym stylom życia nie nadwyręży budżetu użytkowników, a ponadto idealnie synchronizuje się z innymi urządzeniami Galaxy.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

– W dobie zdalnej nauki i pracy, dla wielu osób tablety stały się urządzeniami nieodzownymi – mówi Matthew Leem, Vice President of Global Brand Marketing Group, MX Business w Samsung Electronics. –To idealne narzędzie, które pomoże nam wynieść jeszcze więcej z naszej aktywności online zarówno w domu, jak i w drodze. Wiemy, że coraz więcej ludzi wybiera tablety, by prowadzić wideorozmowy, uczestniczyć w lekcjach online, a także grać i streamować treści. Dlatego wyposażyliśmy Galaxy Tab A8 w nowe udoskonalone funkcje, które pomogą użytkownikom łączyć się na niedostępnym dotychczas poziomie.

Galaxy Tab A8

Wszystko, co oglądasz i robisz, teraz jest jeszcze doskonalsze

Galaxy Tab A8 cechuje charakterystyczny design i klimat tabletu Samsung, tak ceniony przez właścicieli urządzeń serii Galaxy Tab. To lekkie urządzenie wyposażono w rozszerzony ekran o przekątnej 10,5”, niezwykle wąskich ramkach i popularnych proporcjach 16:10. W efekcie wyświetlacz zajmuje aż 80% powierzchni frontu urządzenia, co przekłada się na znacznie bardziej wciągające wrażenia wizualne niż w przypadku wcześniejszych modeli. Niezależnie więc od tego, czy użytkownik streamuje ulubiony serial, gra z przyjaciółmi, czy prowadzi wideorozmowę z członkami rodziny, poczwórne głośniki Galaxy Tab A8 z Dolby Atmos® zapewniają bogatą gamę dźwięków o niezrównanej szczegółowości, głębi i realizmie.

 

Przy zakupie  Galaxy Tab A8 jest możliwość skorzystania z promocyjnych dwóch miesięcy pozbawionego reklam YouTube Premium (dla nowych użytkowników), by mogli oglądać ulubione filmy bez przerywników, w tle bądź offline.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Oprócz niezwykłego wyświetlacza Galaxy Tab A8 oferuje miłośnikom serii Tab A więcej mocy i wydajności. CPU i GPU urządzenia przyspieszono o 10%, by zapewnić szybsze i płynniejsze działanie bez opóźnień. Tablet jest dostępny w kilku opcjach – jeśli chodzi o pamięć, użytkownik może więc wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada: 64 GB lub – nowość oferowana wyłącznie przez Galaxy Tab A8 – 128 GB pamięci wewnętrznej. Za sprawą obsługi karty microSD pamięć można rozszerzyć aż do 1 TB. Galaxy Tab A8 jest ponadto dostępny z 4 GB RAM. Dodatkowo bateria o mocy 7040 mAh i szybkie ładowanie do 15 W umożliwiają wielogodzinny streaming bez ryzyka, że tablet straci ciągłość działania.

Samsung Galaxy – wygoda i ochrona

Za sprawą otwartego ekosystemu Samsung Galaxy, którego celem jest znaczące uproszczenie i ulepszenie życia codziennego, Galaxy Tab A8 gwarantuje wyjątkową rozrywkę i produktywność. Ostatnie dwa lata udowodniły, że tablety mogą zapewnić lepsze wrażenia – zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Galaxy Tab A8 oferuje mnóstwo interaktywnych treści edukacyjnych, jak również kontrolę rodzicielską, która sprawia, że rodzice bez trudu mogą zapewnić dzieciom bezpieczne i angażujące środowisko nauki w domu i w drodze. Mogą oni bowiem w łatwy sposób uzyskać dostęp do panelu oferującego kompleksowe informacje o użytkowaniu urządzenia i podejmowanych na nim aktywnościach, a także ustanawiać ograniczenia w zakresie czasu spędzanego przed ekranem i śledzić, na ile dzieci osiągają je w ciągu tygodnia. Współpraca Samsung z globalnymi partnerami w zakresie treści oraz opcje dostosowania ekranu głównego przy pomocy zabawnych ikon i kolorów sprawiają, że najmłodsi mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z użytkowania tabletu.

Nowy poziom wielozadaniowości

By skorzystać z prostszych, potężnych możliwości multitaskingu, wystarczy podzielić ekran i używać jednocześnie dwóch widocznych obok siebie aplikacji. Opcja Multi-Active Window sprawia, że można dodać do nich także wyskakujące okno. W efekcie, słuchając wykładu, można jednocześnie czatować z innymi uczestnikami zajęć, robić notatki i przeglądać prezentację.

By podzielić ekran podczas przeglądania internetu, wystarczy przeciągnąć link z bieżącego okna na bok. Funkcja „przeciągnij i podziel” automatycznie otworzy drugie okno przeglądarki, zwiększając dynamikę surfowania w sieci.

Za sprawą aparatu tylnego 8 MP, aparatu przedniego 5 MP i nowości, jaką jest funkcja nagrywania ekranu, uczniowie, nauczyciele, a nawet gracze niczego już nie przeoczą. Galaxy Tab A8 umożliwia bowiem realizację wyrazistych, szczegółowych nagrań tutoriali czy wykładów, pozwala też nagrać siebie podczas prezentacji obejmującej głos i widok ekranu. Użytkownik może więc rejestrować siebie podczas tworzenia adnotacji, zakreślania kluczowych punktów czy pisania na ekranie, łącząc narrację z obrazem, co poprawia koncentrację i pozwala lepiej rozumieć tworzone notatki. A gdy będzie gotów przejść z  Galaxy Tab A8 na smartfon Samsung Galaxy, bez trudu przeniesie pomiędzy urządzeniami tekst, stronę internetową czy obraz, używając funkcji „kopiuj i wklej”.

Test Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – mogę powiedzieć tylko WOW

Pewność i bezpieczeństwo

Co jednak najważniejsze, korzystanie z Galaxy Tab A8 jest całkowicie bezpieczne. Tablet jest bowiem chroniony przez wiodącą w branży, opracowaną przez Samsung wielowarstwową platformę zabezpieczeń Knox. Dodatkowo stała ochrona kluczowego oprogramowania tabletu w czasie rzeczywistym sprawia, że jest on zabezpieczony przed wszelkimi zagrożeniami zewnętrznymi.

Dostępność

Galaxy Tab A8 będzie dostępny w kolorze szarym, srebrnym i różowego złota[8] w Europie od końca grudnia, a w innych regionach – w tym w USA – od stycznia 2022 r. Więcej informacji można znaleźć na SamsungMobilePress.comnews.samsung.com/Galaxy lub Samsung.com.

Specyfikacja

Samsung Galaxy Tab A8
Wyświetlacz 10,5” 1920 x 1200 (WUXGA) TFT
System operacyjny Android 11
Wymiary 246,8 x 161,9 x 6,9 mm
Waga Wi-Fi / LTE: 508 g
Aparat
  • [Tylny] 8 MP, autofokus
  • [Przedni] 5 MP
Pamięć*
  • 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej /
  • 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  • microSD do 1 TB
Procesor Ośmiordzeniowy, 2 GHz
Bateria 7040 mAh (obsługa adaptacyjnego szybkiego ładowania 15 W)
Łączność
  • LTE
  • Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
  • Wi-Fi Direct, Bluetooth v5.0
Kolory Szary, srebrny, różowe złoto
Złącza USB typu C 2.0, wejście na słuchawki 3,5 mm
Czujniki Akcelerometr, kompas, żyroskop, czujnik światła, czujnik Halla
GPS GPS+GLONASS, Beidou, Galileo
Dźwięk Poczwórny głośnik stereo z Dolby Atmos®
Zabezpieczenia Samsung Knox, rozpoznawanie twarzy
Akcesoria* Etui Book Cover, etui Clear Edge Cover, etui Protective Standing Cover

*Akcesoria do zakupienia osobno.

 

[1] Tylko dla nowych użytkowników (nie dla osób, które w przeszłości skorzystały z okresu próbnego YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Google Play Music). Dotyczy tylko urządzeń aktywowanych do 5 marca 2022 r.; należy wykorzystać do 5 kwietnia 2022 r. czasu pacyficznego. Wymagane określenie formy płatności. Po upływie okresu próbnego należność naliczana co miesiąc. Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Nie są przyznawane zwroty z tytułu częściowo wykorzystanych okresów rozliczeniowych. Pełen regulamin: https://www.youtube.com/premium/restrictions. Dostępność promocji może się różnić w zależności od kraju.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: