Tracer Splash – wodoszczelne głośniki

Tracer Splash – wodoszczelne głośniki

Tracer, popularny producent elektroniki, przygotował specjalną propozycję dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a także dla tych, dla których muzyka jest nieodzownym kompanem rozmaitych podróży. Głośniki bezprzewodowe Bluetooth Splash XXL TWS, Splash L TWS oraz Splash M TWS dzięki swojej wodoszczelności sprawdzą się doskonale zwłaszcza nad wodą oraz w innych miejscach o wysokim ryzyku zalania.

Tracer Splash
Tracer Splash

 

Głośnik bezprzewodowy Tracer Splash XXL TWS to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się muzyką w plenerze i wzmocnić dźwięk dochodzący z urządzeń mobilnych. Model ten jest wodoszczelny, dzięki czemu spokojnie można z niego korzystać na plaży, a nawet w łódce lub żaglówce.

Test Teufel Boomster GO – w domu i w plenerze

Klasa wodoszczelności IPX6 gwarantuje całkowitą ochronę przed płynącymi z różnych kierunków strumieniami wody z wydajnością aż do 100 litrów na minutę.

Głośnik w wersji XXL oferuje 30W mocy. Dzięki technologii True Wireless Stereo można połączyć ze sobą kilka urządzeń. Wykorzystując Bluetooth i TWS każdy może stworzyć mocny zestaw grający w stereo. Głośnik wyposażony jest w akumulator, który pozwoli mu grać nieprzerwanie nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Dla dodatkowych walorów wizualnych model ten wyposażony został w diody RGB  LED.

Podobnie jak swój większy brat, Tracer Splash L TWS oraz Tracer Splash M TWS zostały wyposażone w możliwość parowania urządzeń za pomocą Bluetooth i True Wireless Stereo oraz wodoszczelność klasy IPX6. Urządzenia te są jednak bardziej kompaktowe. Mniejsze zestawy zapewniają moc 10W, a bateria pozwoli nawet na 10 godzin zabawy na pełnym akumulatorze w przypadku wersji L oraz 6 godzin w przypadku modelu M.
Głośniki Tracer można nabyć w sklepach z elektroniką w cenie 259 zł za model Splash XXL TWS, 89 zł za Splash L TWS i 84,90 zł za Splash M TWS.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: