Wolt – świąteczne zakupy w ciągu godziny od złożenia zamówienia

Wolt pomaga w świątecznych zakupach – choinki, ozdoby i prezenty dotrą pod wskazany adres już w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Wolt

Wolt, platforma specjalizująca się w szybkich dostawach, wprowadza wyjątkową ofertę, która ułatwi świąteczne przygotowania. W grudniu, użytkownicy aplikacji, mogą zamawiać choinki z dostawą pod same drzwi. Ale to nie wszystko! Firma rozszerza ofertę o możliwość zamówienia niezbędnych ozdób świątecznych oraz prezentów. W wyborze tych ostatnich pomocny będzie – dostępny na platformie – specjalny poradnik.

Test Teufel Boomster GO – w domu i w plenerze

Każdy, kto chociaż raz przygotowywał się do świąt wie, że to długi i często męczący proces. Teraz dzięki Wolt można sprowadzić go do kilku kliknięć. A wszystko to dzięki wyjątkowej ofercie świątecznej. W tym roku za pośrednictwem platformy zamówić można wybraną przez siebie choinkę dostępną w różnych rozmiarach, niezbędne do jej ustawienia akcesoria oraz ozdoby. Tak skompletowanie zamówienie zostanie dostarczone ekspresowo, ponieważ w okresie poprzedzającym święta obowiązywała będzie dedykowana dla dostaw choinek i ozdób – obsługa kurierska. Z usługi tej będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy i Szczecina.

Recenzja Xiaomi Mi Air Purifier 3C – świeże powietrze w domu

Nasza ubiegłoroczna oferta świąteczna cieszyła się wielką popularnością wśród użytkowników aplikacji. Tegoroczna akcja to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort zakupów, a równocześnie oczekują zróżnicowanego asortymentu. Ale to również dowód na to, że branża food delivery i e-grocery nieustannie ewoluuje i dostosowuje się do oczekiwań klientów – Agata Polityło, General Manager Wolt Polska

Wolt już nie raz udowodnił, że wykracza poza utarte schematy. W tym roku stawia na dostarczenie pełnowymiarowego christmas experience. Odpowiadając na potrzeby klientów, platforma oferuje także świąteczny „prezentownik” – czyli rozwiązanie, które pomoże wybrać i zakupić prezenty za pośrednictwem aplikacji Wolt.

Użytkownicy będą mogli wyszukać interesujący ich produkt poprzez kategorie – dla dziecka, dla zwierzaka, dla niej, dla niego oraz dla każdego. Gama produktów jest bardzo szeroka: od kosmetyków i ubrań, po małe AGD i akcesoria kuchenne aż po vouchery usługowe. Dzięki partnerstwu, m.in. z Yope, Tefal, Local Heroes, Kubota czy też Galerią Bukowski, użytkownicy Wolt, będą mogli zamówić wymarzone prezenty, które niebiescy kurierzy ekspresowo dostarczą pod wskazany adres.

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

Wolt to dzisiaj wirtualna galeria handlowa, która gwarantuje pełnię doświadczeń zakupowych. Oferujemy łatwy i szybki dostęp do bogatego asortymentu, który – jak pokazuje nasza świąteczna oferta – jest stale rozbudowywany i dostosowywany do aktualnych potrzeb klientów. Ale nasza najnowsza propozycja to również dowód na to, że nie popadamy w rutynę i stale poszukujemy rozwiązań, które pozwalają nam budować pozytywne interakcje z użytkownikami naszej platformy – dodaje Maciej Kapuściński, Marketing Manager Wolt Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: