Członkostwo GeForce NOW RTX 3080 dostępne od ręki

Członkostwo GeForce NOW RTX 3080 dostępne od ręki – weź to, co najlepsze z gry w chmurze

RTX 3080

Gracze mogą zarejestrować się, aby uzyskać sześciomiesięczne członkostwo GeForce NOW RTX 3080 i od razu strumieniować grę w chmurze nowej generacji, począwszy od dzisiaj. Dodatkowy bonus to promocja na NVIDIA SHIELD TV lub SHIELD TV Pro, które można kupić ze zniżką  – przesyłaj strumieniowo gry PC nawet na największy ekran w domu w rozdzielczości do 4K HDR.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Przyszłość gier w chmurze jest dostępna TERAZ, dla wszystkich. Ze względu na zrealizowanie zamówień przedpremierowych, członkostwa GeForce NOW RTX 3080 są obecnie uruchamiane praktycznie natychmiast. Gracze mogą zarejestrować się, aby uzyskać sześciomiesięczne członkostwo GeForce NOW RTX 3080 i od razu strumieniować grę w chmurze nowej generacji, począwszy od dzisiaj. Warto też sprawdzić cztery nowe tytuły, które w tym tygodniu dołączą do stale powiększającej się biblioteki GeForce NOW.

Członkostwo RTX 3080 dostępne od ręki

Natychmiast przeskocz do najnowszej generacji gier w chmurze. Członkostwo GeForce NOW RTX 3080 jest dostępne już dziś praktycznie od ręki.  Nowy rozdział w historii usługi umożliwia przekształcenie prawie każdego urządzenia w platformę do gier, która może odtwarzać nadawane strumieniowo gry z rozdzielczością do 1440p i 120 klatek na sekundę na komputerach PC, natywnym 1440p lub 1600p przy 120 klatkach na sekundę na komputerach Mac oraz 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę na urządzeniu SHIELD TV, z bardzo niskimi opóźnieniami. Co więcej, członkostwo zapewnia najdłuższą sesję gry — aż do ośmiu godzin — a także pełną kontrolę nad dostosowywaniem ustawień graficznych w grze oraz środowiska renderowania RTX ON w jakości kinowej w obsługiwanych grach.

Popraw swoje doznania w grach i ciesz się biblioteką GeForce NOW zawierającą ponad 1100 gier dzięki 6-miesięcznemu członkostwu GFN RTX 3080 i strumieniowaniu  gier na Twoje urządzenia za 490zł. Właściciele kont Founders otrzymują 10% zniżki na subskrypcję i mogą ją uaktualnić bez ryzyka straty przywileju „Founders for Life”.

Test Creative T60 – kompaktowe głośniki biurkowe

SHIELD – skorzystaj z bonusu 

Zabawa z GeForce NOW staje się jeszcze lepsza gdy grasz w 4K HDR na NVIDIA SHIELD. Ten bonus dostępny jest wyłącznie w te Święta. Od 13 grudnia u wybranych partnerów otrzymasz zniżki na SHIELD TV i SHIELD TV Pro. Pospiesz się, bo ta oferta wkrótce się kończy! Sprawdź stronę: https://www.nvidia.com/pl-pl/shield/buy/. Ceny kształtują się tak: SHIELD TV Standard – 599 zł; SHIELD TV Pro – 829 zł. Partnerzy biorący udział w akcji: X-KOM oraz RTV Euro AGD.

Dzięki nowemu członkostwu w usłudze GeForce NOW RTX 3080, gracze PC na całym świecie mogą grać w rozdzielczości 4K i HDR na telewizorze podłączonym do SHIELD, przenosząc rozgrywkę z peceta na największy ekran w domu. Połącz się ze Steam, sklepem Epic Games Store i nie tylko, aby grać ze w gry ze swojej biblioteki, znaleźć nowe gry lub sprawdzić ponad 100 darmowych tytułów dostępnych w ramach członkostwa GeForce NOW.

Dostosuj rozgrywkę jeszcze bardziej za pomocą ulubionego kontrolera do gier, podłączając do  SHIELD TV kontroler z Xbox One, Series X, PlayStation DualSense lub DualShock 4 i Scuf. Wzbogać sesje grania dźwiękiem przestrzennym 7.1.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Wybierz się na przejażdżkę

Weź udział w wyjątkowej, wykorzystującej chmurę, rozgrywce DAF Drive, obsługiwanej przez GeForce NOW i Euro Truck Simulator 2. Usługa GeForce NOW zapewnia niesamowite wrażenia razem z SCS software obsługując wyjątkowe wrażenia z DAF Drive. Ciężarówki nowej generacji DAF XF w popularnej grze Euro Truck Simulator 2  dają każdemu możliwość odbycia wirtualnej jazdy testowej po krótkiej i malowniczej trasie. Zasiądź za kierownicą jednego z pojazdów ciężarowych DAF.

Nadciąga bezpłatna aktualizacja gry Euro Truck Simulator 2, która udostępnia graczom 2021 DAF XF. Jedź z klasą, podróżując po Europie najnowszą ciężarówką, sprawdź swoje umiejętności i szybkość, dostarczaj ładunek i zostań królem szos.

RTX 3080

Więcej gier teraz i nieco później

Pod koniec zeszłego tygodnia dwie gry otrzymały duże zapowiedzi GeForce NOW, GTFO i ARC Raiders. GTFO wyszło już z fazy wczesnego dostępu. Wskocz do tej ekstremalnej kooperacyjnej strzelanki, skradaj się, pracują nad strategią i współpracuj z zespołem, aby przetrwać w śmiertelnie niebezpiecznym, podziemnym więzieniu.

ARC Raiders, darmowa kooperacyjna strzelanka z widokiem trzeciej osoby firmy Embark Studios, pojawi się w GeForce NOW w 2022 roku. W grze, która będzie dostępna na Steam i Epic Games Store, ty i twoja drużyna połączycie siły, aby przeciwstawić się atakowi ARC – bezwzględnego zmechanizowanego zagrożenia z kosmosu.

Dodatkowo w bibliotece GeForce NOW pojawiają się cztery nowe tytuły gotowe do streamowania:

  • The Crackpet Show (nowość w Steam, 16 grudnia)
  • One Hand Clapping (wychodzi z fazy wczesnego dostępu w Steam i Epic Games Store, 14 grudnia)
  • FOREWARNED (Steam)
  • Inscryption (Steam i Epic Games Store)

NVIDIA dokłada wszelkich starań, aby uruchamiać gry w usłudze GeForce NOW możliwie najbliżej ich premiery, ale w niektórych przypadkach gry mogą nie być dostępne od razu.

Zgarnij prezent dla gracza

Największy Prezentownik Technologiczny na rok 2021

Szukasz idealnego prezentu dla gracza lub dla siebie na święta?

Cyfrowe karty podarunkowe członkostwa GeForce NOW Priority są dostępne w opcjach dwu-, sześcio- lub 12-miesięcznych. Spraw, aby Twój ulubiony gracz był szczęśliwy, korzystając z GeForce NOW na kompatybilnych z usługa urządzeniach, otrzymując pełen zestaw do gier, priorytetowy dostęp do serwerów do gier, dłuższe sesje i RTX ON dla obsługiwanych gier. Karty podarunkowe można zrealizować na istniejącym koncie GeForce NOW lub dodać do nowego. Obecni założyciele i członkowie priorytetowi będą mieli dodaną liczbę miesięcy do swoich kont.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: