realme GT 2 Pro – premiera superflagowca Generacji Z już 4 stycznia

realme GT 2 Pro – premiera superflagowca Generacji Z już 4 stycznia

realme, najszybciej rozwijająca się marka mobilna na świecie, już 4 stycznia 2022 roku zaprezentuje model GT 2 Pro. Debiut pierwszego w historii marki flagowca klasy premium będzie miał miejsce w Chinach.

realme GT 2 Pro
realme GT 2 Pro

realme GT 2 Pro to pierwsze urządzenie z zaplanowanej na przyszły rok serii GT 2 i jednocześnie najambitniejsze ze wszystkich wyzwań stojących przed realme. Ma wprowadzić realme w segment „superflagowców” – smartfonów wysoce innowacyjnych, oferujących najwyższą wydajność i jednocześnie skierowanych do najbardziej wymagających konsumentów. 

Aby stworzyć wyjątkowy smartfon, który idealnie będzie się wpisywał w koncepcję serii GT 2, realme po raz kolejny zaprosiło do współpracy mistrza przemysłowego wzornictwa, Naoto Fukusawę. realme GT 2 Pro inspirowany jest koncepcją zrównoważonego rozwoju i ekologii, co zamyka się w unikalnym koncepcie Paper Tech Master Design. Bezpośrednią inspiracją dla obudowy urządzenia wykonanej z bio-polimeru jest papierowa kartka – czysta, naturalna i nadająca się do ponownego przetworzenia. Smartfon tym samym odzwierciedla potrzeby Generacji Z, która rozumie, że smartfony są czymś więcej niż tylko narzędziami do komunikacji.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

realme GT 2 Pro, jak przystało na flagowca klasy premium, napędzany przez procesor Snapdragon 8 Gen 1 – najnowszy i najwydajniejszy układ SoC w ofercie koncernu Qualcomm. Wśród innowacyjnych rozwiązań, które zadebiutują na pokładzie realme GT 2 Pro znajdzie się również moduł fotograficzny wyposażony w ultraszerokokątny obiektyw z polem widzenia aż 150°. Smartfon będzie też oferował niezwykle zaawansowane możliwości komunikacyjne, dzięki wykorzystaniu 12 dookolnych anten sieci komórkowej (HyperSmart) oraz integracji w urządzeniu wzmacniacza sygnału Wi-Fi oraz nowej generacji modułu NFC.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl