Projektory Epson i czasy VHS

Projektory Epson i czasy VHS

Miłośnicy kina z wybrzeża mają okazję na przedłużenie wspaniałych, świątecznych chwil. Już w poniedziałek 27 grudnia w gdańskim klubie B90 odbędzie kolejna odsłona pokazu filmów, które na pewno nie zdobyłyby Oskara, a jednak ich oglądanie będzie czymś, o czym długo nie da się zapomnieć.

VHS

Filmy z najniższych półek wypożyczalni video, ale za to na sprzęcie najlepszym z możliwych. Za najwyższą jakość projekcji odpowiada firma Eurotrend i udostępnione przez nią projektory Epson EB-L610U i EB-L615U.  Oba modele łączy technologia 3LCD, która sprawia, że natężenie światła białego raz barwnego jest równe –  w efekcie czego obraz jest wyjątkowo jasny, przy zachowaniu nasycenia kolorów. Z kolei możliwość łatwej instalacji pozwala używać ich do organizacji pokazów także w nietypowych miejscach.

Test Epson EcoTank L3251 – do drukowania w domu i firmie

Tym razem pokaz odbędzie się w formule mieszanej: film „Kripozoidzi” zaprezentowany zostanie z taśmy VHS, a slasher „Iced” z lektorem, który na żywo będzie improwizował ścieżki dialogowe. Całość zostanie uzupełniona o set reklam i zwiastunów filmowych z początku lat 90.

„Kripozoidzi”, w reżyserii Davida DeCoteau to wyprodukowana w 1987 podróbka nakręcona na fali popularności filmów o potworze z kosmosu. Nakręcony w dwanaście dni w opuszczonych magazynach obraz, to brawurowy popis bezczelności i komicznego plagiatorstwa. Z kolei „Iced”, to horror, którego akcja rozgrywa się w luksusowym resorcie narciarskim, a zamaskowany morderca – zamiast zabijać nożami czy innymi maczetami – korzysta z kijków narciarskich i wielkich lodowych sopli.

 Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Więcej informacji:

27 grudnia 2021 r., godz. 19.00

Klub B90, ul. Elektryków, Gdańsk

WSTĘP: 29 zł

BILETY: https://tickets.b90.pl/pl/event/486/vhs-hell

Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/9f2mz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: