Świąteczne porządki? – Hisense zawsze pod ręką

Świąteczne porządki? – Hisense zawsze pod ręką!

Na generalne grudniowe porządki Hisense przygotował specjalną propozycję – nowe bezprzewodowe i bezworkowe odkurzacze typu handstick Hi-Move IV. Dzięki specjalnej budowie i wyposażeniu w wiele końcówek, odkurzanie jest wygodne nawet w najmniejszych zakamarkach oraz umożliwia czyszczenie kanap i sof. Nowe odkurzacze Hisense to kontynuacja serii nagrodzonej Red Dot Design Award 2020, międzynarodowym wyróżnieniem dla urządzeń
o ponadprzeciętnym wzornictwie.

Świąteczne porządki

Odkurzacze Hisense cechuje mobilność i ergonomiczność. Wystarczy jedno kliknięcie i klasyczny, bezprzewodowy odkurzacz zamienia się w ręczny, co pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc czy mebli. Dopasowany do dłoni uchwyt zapewnia komfort pracy, a wbudowany w nim przycisk włączania i wyłączania na obsługę urządzenia jedną ręką.

Test yeedi vac station – robot ze stacją samoopróżniającą

Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LED, wszystkie funkcje jak stopień naładowania baterii, program i tryb pracy, wyświetlane są jasno i czytelnie. To nie wszystko, lampki LED zostały umieszczone również na końcówkach szczotki jako podświetlenie odkurzanej powierzchni – dzięki temu można dotrzeć do okruchów i kurzu zalegających w pod meblami.

Dedykowane końcówki umożliwią odkurzanie każdego rodzaju powierzchni – ich budowa jest przyjazna dla drewnianych podłóg i mebli. Przy generalnych porządkach przedświątecznych oraz na co dzień przydatna będzie turboszczotka, która poradzi sobie świetnie nie tylko z kurzem, ale również z usuwaniem sierści czworonożnych pupilów.

Przyglądając się rynkowi urządzeń do sprzątania, wyraźnie widać, że odkurzacze typu Handstick są coraz bardziej popularne i wypierają klasyczne urządzenia typu bag/bagless, m.in. w wyniku wprowadzonych dyrektyw UE, dotyczących energooszczędności. Kategoria Handstick stanowi dzisiaj 24% całego rynku odkurzaczy i dynamicznie rośnie.

Obecnie klient częściej decyduje się na inwestycję, wybiera produkt droższy, ale zaprojektowany pod konkretne zadania. Do tego dochodzą także takie powody, jak oszczędność czasu i pieniędzy na wymienne worki, a także chęć przyczynienia się do ochrony środowiska
– powiedziała Kinga Zwierzchowska, Head of Sales SDA, Hisense Polska.

Test realme TechLife Robot Vacuum – automatyczny odkurzacz

Model Hi-Move HVC6134W wyposażony są w odłączany akumulator litowo-jonowy, który można ładować oddzielnie (czas ładowania 4h). Duża wydajność baterii pozwala na nieprzerwaną pracę do 35 minut, nie ma na to wpływu nawet zapełniony pojemnik.

Funkcja szybkiego czyszczenia filtra Quick Clean pozwala robić to w prosty i niebrudzący rąk sposób, wystarczy ruch pokrętłem z tyłu pojemnika i filtr wyczyści się samoistnie. Zmywalny filtr wykonany jest
z nietoksycznych, przyjaznych środowisku materiałów.

Nowy odkurzacz Hisense HVC6134W, min. z elektroszczotką i ssawką szczelinową są dostępne
w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł.

Więcej informacji o odkurzaczach Hisense na stronie: https://pl.hisense.com/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: