ISE 2022: Sharp/NEC – „Beyond Expectation”

ISE 2022: Sharp/NEC – „Beyond Expectation”

Beyond Expectation

Sharp NEC Display Solutions Europe po pandemicznej przerwie w końcu zaprezentuje się na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2022, które odbędą się w dniach od 1 do 4 lutego 2022r. Ekspozycja japońskiego producenta będzie miała miejsce na stoisku E600 w hali 3 Fira Barcelona. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców rozwiązań AV i integracji systemów, Sharp/NEC przedstawi po raz pierwszy połączoną ofertę dwóch wiodących marek: Sharp oraz NEC. „Beyond Expectation” będzie hasłem przewodnim firmy na ISE 2022, a celem pokazanie odbiorcom siły połączonego portfolio, które obecnie jeszcze łatwiej dopasować do szerokiej gamy profesjonalnych scenariuszy wyświetlania obrazu.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Nowo powstała spółka Sharp/NEC oferuje swoim klientom i partnerom znaczącą wartość dodaną w postaci rozszerzonej oferty produktów i profesjonalnych usług, dostarczanych przez zintegrowany i wzmocniony zespół. Najważniejszymi tematami prezentowanymi przez Sharp/NEC na stoisku ISE 2022 będą m.in. innowacyjne rozwiązania do pracy hybrydowej i skutecznej, interaktywnej współpracy zdalnej, w tym najnowszy monitor interaktywny NEC WD551 Windows Collaboration Display oraz połączenie wyświetlacza Sharp L752B z nową platformą aplikacji i usług Synappx, która zapewnia wygodę inteligentnego domu w miejscu pracy.

Istotną część ekspozycji stanowić będą bazujące na monitorach wielkoformatowych, projektorach, ścianach wideo oraz ekranach dvLED rozwiązania dla Retail, Transportation,  Digital Signage, szkolnictwa wyższego oraz sektora control room.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Sharp/NEC zaprezentuje również kolejną generację swoich ekranów Direct View LED. Odwiedzający będą mogli ocenić obraz wyświetlany przez najnowsze modele dvLED, które oferują łatwą konfigurację i prostą obsługę. Bardziej zaawansowane produkty LED mają drobniejsze piksele, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne nawet w najjaśniejszych warunkach oświetleniowych.

Innowacje Sharp/NEC bazują na połączeniu sprzętu o doskonałej jakości obrazu, intuicyjnego oprogramowania oraz designu zorientowanego na użytkownika. Wszystkie razem oferują niezastąpione możliwości lepszej komunikacji z klientami i bezproblemowej współpracy w zespole oraz prezycyjnego wyświetlania treści.

Sharp/NEC zaprasza klientów i partnerów na targi ISE 2022 by poznali bliżej nasze nowe, wspólne przedsięwzięcie” – mówi Ian Barnard, nowo mianowany Senior Vice President Marketing and Product Management w Sharp NEC Display Solutions Europe. „Klienci przekonają się, jak wiele jeszcze mogą oczekiwać od zunifikowanego podejścia, które tworzymy w Sharp/NEC. Na przykład innowacyjna technologia 8K zapewnia niespotykaną dotąd wyrazistość i głębię obrazu. Szersze portfolio produktów do wyświetlania obrazu oferowanych przez firmę Sharp/NEC oznacza dla użytkownika wybór i elastyczność. Co więcej, nasze wspólne zasoby i zaangażowanie w jakość zapewniają klientom wydajność oraz zrównoważony rozwój.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego

ISE 2022 to ekscytująca okazja do debiutu naszego wspólnego przedsięwzięcia, pomimo trudnych czasów, których wszyscy doświadczamy” – zauważa Barnard. „ISE od dawna jest ważnym punktem spotkań zarówno dla Sharp, jak i NEC, i wierzymy, że organizatorzy podejmują odpowiednie środki, aby impreza była bezpieczna i udana. Traktujemy środki bezpieczeństwa bardzo poważnie i widzimy, że inni też tak do tego podchodzą.”

Aby dowiedzieć się więcej o stoisku Sharp/NEC, odwiedź dedykowaną stronę internetową ISE 2022

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: