Orange – zmiany w roamingu na terenie Unii Europejskiej

Orange – zmiany w roamingu na terenie Unii Europejskiej

roaming

Od 1 stycznia 2022 roku Orange Polska wprowadza korzystne zmiany w naszej ofercie roamingowej w Unii Europejskiej. Więcej gigabajtów i niższe opłaty za internet w roamingu – jedziecie za granicę, warto wiedzieć i skorzystać.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Orange Polska od 1 stycznia 2022 roku podwyższa limity gigabajtów w planach taryfowych nawet o 1,79 GB i obniża tzw. opłaty dodatkowe za połączenia głosowe (z 4 do 3 groszy). Niższe będą też opłaty za każdy GB transmisji danych. Cena za GB spadnie do 14,36 zł. Zmiany dotyczą klientów indywidualnych i biznesowych. Ucieszą się także ci z Was, którzy korzystają z ofert na kartę, Orange Flex i nju. Szczegóły w zależności od rodzaju usługi jakie macie, znajdziecie tutaj.

Orange Polska przypomina, choć pewnie pamiętacie, że już od prawie roku Wielka Brytania nie jest w Unii Europejskiej. Brexit spowodował, że zarówno Wielka Brytania, jak i Gibraltar przeszły z roamingowej strefy 1 (UE) do strefy 2. To oznaczało zmiany w cennikach roamingowych uwzględniających nową sytuację. Orange Polska zmienia je stopniowo, proponując Wam promocyjne zasady.

Natomiast od 18 października 2021 wprowadziła nowe, korzystne ceny usług w roamingu w Wielkiej Brytanii, dla tych z Was, którzy od 1 stycznia 2021 r. zawierali nowe umowy lub aneksy w ofercie dla klientów indywidualnych na abonament. Regulamin promocji tutaj.

Test Motorola moto e40 – pełna energii do pracy

Warunki cenowe usług w roamingu w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze dla umów zawartych do 31 grudnia 2020 r. nie ulegają zmianie.”

źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: