Alerty na SMS – Newspoint na smartfona

Alerty na SMS – Newspoint na smartfona

Alerty na SMS

Kompleksowy monitoring mediów Newspoint wdrożył funkcjonalność wysyłania alertów na SMS. Użytkownicy monitoringu mogą już otrzymywać powiadomienia, o pojawieniu się najważniejszych dla nich publikacji w mediach, SMS-em na swojego smartfona.

Test Epson EcoTank L3251 – do drukowania w domu i firmie

Jednym z głównych priorytetów Newspoint jest zadowolenie użytkowników panelu do monitoringu mediów, dlatego uważnie słuchając ich uwag stara się spełniać ich oczekiwania. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom, obok tradycyjnych alertów mailowych, Newspoint wprowadził możliwość powiadomień o pojawiających się nowych publikacjach w mediach za pomocą wiadomości SMS wysyłanej wprost na smartfon.

Alerty SMS mogą przychodzić z wybraną częstotliwością – np. ciągle (czyli tuż po odnotowaniu publikacji przez system) lub w wybranych, najdogodniejszych dla użytkownika godzinach.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Usługa może być przydatna szczególnie wtedy, gdy powiążemy ją z projektem, na którym ustawione są tematy i konteksty drażliwe lub potencjalnie kryzysogenne dla firmy. Wtedy, kiedy liczy się szybkość działania lub opublikowana informacja nie może być absolutnie pominięta. Opcja SMS jest też doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie mają (lub nie korzystają z niej regularnie) aplikacji e-mail na swoim smartfonie, a chcą być na bieżąco z monitorowanymi publikacjami.

Funkcja Alerty na SMS jest dostępna dla klientów posiadających pakiety Gold, po wcześniejszym ustaleniu potrzeb z opiekunem klienta.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: