CES 2022: Garmin vívomove Sport – hybrydowy smartwatch

CES 2022: Garmin vívomove Sport – hybrydowy smartwatch – nowy zegarek z linii vívomove łączy klasyczny design analogowego zegarka z inteligentnymi funkcjami monitorowania zdrowia, aktywności i komunikacji.

Garmin vívomove Sport
Garmin vívomove Sport

Garmin zaprezentował dziś nowy hybrydowy smartwatch vívomove Sport z prawdziwymi wskazówkami, które przesuwają się, odsłaniając ukryty ekran dotykowy. Stworzony dla tych, którzy szukają stylowego zegarkai chcą jednocześnie monitorować swoje zdrowie i aktywność, vívomove Sport ma szeroki wachlarz inteligentnych funkcji, w tym m. in. monitorowanie energii Body Battery, całodobowy pomiar poziomu stresu, zaawansowane monitorowanie snu czy wbudowane aplikacje sportowe z GPS po połączeniu ze smartfonem. Nowe, intrygujące warianty kolorystyczne czynią vívomove Sport uniwersalnym smartwatchem do monitorowania kondycji. Sugerowana cena detaliczna zegarka wynosi 179,99 €.

CES 2022: Garmin Venu 2 Plus – odbieraj połączenia i wysyłaj wiadomości

Vívomove to wyjątkowa seria produktów Garmin i jest nam niezmiernie miło, że możemy ją rozszerzyć o model vívomove Sport. Smartwatch jest użyteczny tylko wtedy, gdy się go nosi, a wiemy, że wiele osób nadal chciałoby, żeby wyglądał on jak tradycyjny zegarek z prawdziwymi wskazówkami. Vívomove Sport stanowi połączenie wyglądu analogowego zegarka z inteligentnymi funkcjami, i to w dobrej cenie” – mówi Susan Lyman, wiceprezes ds. globalnego marketingu konsumenckiego w firmie Garmin.

Klasyczny design z inteligentnym twistem

Vívomove Sport wygląda jak tradycyjny zegarek, ale wyposażony jest w zaawansowane funkcje smartwatcha. Posiada prawdziwe, tykające wskazówki oraz ukryty wyświetlacz, który pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Wystarczy dotknąć ekranu dotykowego, a wskazówki automatycznie się przesuną.

Zegarek ma wygodny silikonowy pasek i dopasowaną kolorystycznie nawiązującą do estetyki wellness. Dopracowane metaliczne akcenty dodają całości charakteru i sprawiają, że zegarek wygląda elegancko i nowocześnie. Możesz wyrazić siebie, wybierając jedną z kilku wersji kolorystycznych lub niestandardową kombinację kolorów dzięki opcji personalizacji zegarka Your Watch Your Way.

Test Maxcom FW42 Gold – smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Zdrowie i kondycja

Szeroka gama narzędzi, które wykorzystują wiodące w branży funkcje zdrowotne firmy Garmin, pomagają lepiej poznać własne ciało i zadbać o samopoczucie

 • vívomove Sport umożliwia zwiększyć świadomść na temat swojego stanu zdrowia poprzez monitorowanie oddechu, saturacji krwi1, stresu, zaawansowane opcje monitorowania snu (wraz z określaniem długości trwania poszczególnych faz snu), poziomu nawodnienia oraz całodobowe monitorowanie tętna (mozliwością ustawienia własnych alertów o niskim lub wysokim tętnie)2.
 • Funkcja Body BatteryTM pokazuje aktualny poziom rezerw energii organizmu, co może pomóc w planowaniu treningów i ułatwia najbardziej optymalizację czasu regeneracji.
 • Funkcje zdrowia kobiet, w tym monitorowanie cyklu menstruacyjnego i ciąży, umożliwiają rejestrowanie objawów oraz innych danych dotyczących zdrowia i samopoczucia w aplikacji Garmin ConnectTM.
 • Ćwiczenia oddechowe pomagają użytkownikowi się zrelaksować lub skoncentrować.

Test realme Watch 2 Pro – smart zegarek dla aktywnych fizycznie

Sport i aktywność

Jak sama nazwa wskazuje, vívomove Sport jest wyposażony w szereg funkcji ułatwiających prowadzenie aktywnego trybu życia. Sprawdza się dobrze, zarówno na siłowni, jak podczas codziennych obowiązków czy spotkań ze znajomymi.

 • Zawiera wbudowane aplikacje sportowe do jogi, ćwiczeń siłowych, pilatesu, cardio, bieżni, jazdy na rowerze i innych rodzajów aktywności.
 • Łączy się z GPS w kompatybilnym smartfonie, aby dokładnie śledzić dystans i tempo podczas spacerów, biegów i przejażdżek rowerowych na świeżym powietrzu.
 • Monitoruje aktywność przez cały dzień dzięki pomiarom liczby kroków, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności i innym przydatnym funkcjom
 • Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa wysyłają wiadomość z lokalizacją użytkownika do wybranych kontaktów w sytuacjach awaryjnych3 i pomagają zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

Test Hama Fit Watch 5910 – inteligentny zegarek dla fanów fitnessu

Zegarek na co dzień

Unikalna hybrydowa konstrukcja vívomove Sport pozwala użytkownikom dyskretnie pozostawać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.

 • Czas pracy baterii wynosi do 5 dni w trybie smartwatcha i do jednego dodatkowego dnia w trybie zegarka.
 • Inteligentne powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aktualizacjach w mediach społecznościowych i alertach. Użytkownicy systemu AndroidTM mogą odpowiadać na wiadomości tekstowe z poziomu zegarka. Dzięki dedykowanemu ekranowi kalendarza, możesz łatwo sprawdzić swoje plany na każdy dzień.
 • Dane dotyczące zdrowia i aktywności znajdują się w jednym miejscu w aplikacji Garmin Connect, gdzie użytkownicy mogą łączyć się, porównywać i udostępniać swoje wyniki.
 • W przeciwieństwie do wielu smartwatchy, vívomove Sport może być używany zarówno ze smartfonami firmy Apple®, jak i tymi z systemem Android.

Zegarek vívomove Sport jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 € na stronie garmin.com. Będzie również prezentowany podczas targów CES 2022 na stoisku firmy Garmin nr 3643.

***

1 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do diagnozowania lub monitorowania jakichkolwiek stanów chorobowych; sprawdź Garmin.com/ataccuracy. Funkcja Pulsoksymetr nie jest dostępna we wszystkich krajach.

2 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy

3Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. Wymagania i ograniczenia dotyczące funkcji bezpieczeństwa i śledzenia sprawdź na Garmin.com/safety.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl