CES 2022: MSI odwołuje fizyczną obecność w Las Vegas

CES 2022: MSI odwołuje fizyczną obecność w Las Vegas

Ze względu na wzrost potwierdzonych przypadków wariantu Omicron w Stanach Zjednoczonych, wiodąca marka gamingowa MSI oficjalnie ogłosiła, że jej fizyczna obecność na targach CES w Las Vegas została odwołana dla bezpieczeństwa wszystkich pracowników, klientów i fanów. Nowe produkty na rok 2022 będą prezentowane wirtualnie w ramach wydarzenia online.

Szybko rozprzestrzeniający się wariant Omicron przyniósł w USA od grudnia fale przypadków COVID-19. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów i fanów jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego też zdecydowaliśmy się nie uczestniczyć osobiście w targach CES 2022 i dołączymy do nich wirtualnie z naszą premierą produktów, która odbędzie się online” – powiedział Sam Chern, wiceprezes ds. marketingu MSI.

MSI przygotowało MSI Gamerverse i MSI-VERSE, dwa wirtualne wydarzenia prezentujące produkty z serii Gaming, Content Creation, Business & Productivity wraz z peryferiami i komponentami na rok 2022. MSI Gamerverse będzie można oglądać na żywo 4 stycznia 2022 roku o godzinie 22:00, a wydarzenie MSI-VERSE będzie dostępne w dniach 5-8 stycznia 2022 roku.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Podczas MSI Gamerverse zaprezentowana zostaną nowe laptopy, natomiast MSI-VERSE składać się będzie z trzech serii: Gaming, Content Creation oraz Business & Productivity. W ramach MSI-VERSE fani poznają najnowsze rozwiązania sprzętowe i software’owe, dołączą do aktywności streamingowych, zagrają w gry, zdobędą wirtualne monety i będą mieli szansę wygrać nagrody główne w wciągający i interaktywny sposób.

MSI GAMEVERSE
Data: 4 stycznia, 22:00
Wydarzenie: https://msi.gm/MSIology2022

MSI-VERSE
Data: dostępne od 5 stycznia, 19:00
Wydarzenie: https://msi.gm/msi-verse2022

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: