CES 2022: SkillWorx w Las Vegas

CES 2022: SkillWorx w Las Vegas

Transition Technologies PSC (TT PSC), globalny integrator rozwiązań IT, znajdzie się wśród tegorocznych wystawców targów Consumer Electronics Show (CES), będących jednymi z największych targów elektroniki na świecie. To wielkie święto technologii, które odbędzie się w dniach 5-7 stycznia, zgromadzi w tym roku ponad 2200 wystawców, w tym globalne marki.

SkillWorx

Na CES firma TT PSC zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązanie SkillWorx. Składają się na niego RealWear HMT-1 – pierwszy na świecie przemysłowy, sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie oraz platforma Thingworx od firmy PTC stworzona z myślą o kompleksowych rozwiązaniach z funkcjami do integracji danych z niezliczonych platform.

„Nowy rok zaczynamy od wielkiego wydarzenia, jakim będzie możliwość zaprezentowania naszej aplikacji SkillWorx na największych targach technologicznych na świecie. Jedna z funkcji tego narzędzia skupia się na procesie wdrażania pracowników, którzy praktycznie od pierwszych dni mogą zacząć wykonywać obowiązki analogiczne, jak ich bardziej doświadczeni współpracownicy. Co ważne, na każdym etapie pracy są jednocześnie prowadzeni krok po kroku. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości” – mówi Adam Gąsiorek, CTO w TT PSC.

Narzędzie TT PSC, które powstało jako odpowiedź na specyficzne potrzeby klientów przemysłowych, dla których kluczowe jest efektywne wprowadzenie nowej osoby, może być wykorzystywane także w farmacji, motoryzacji, medycynie i wielu innych sektorach.

Z rozwiązania skorzystała m.in. firma Solaris Bus & Coach, która poprzez chmurę Microsoft 365 połączyła 1600 pracowników na jednej platformie. Zdalną współpracę zapewniło połączenie obliczeń przestrzennych AR (RealWear HMT-1 i SkillWorx), chmurowej akceleracji algorytmów za pomocą chmury Microsoft Azure z obsługą głosową kasków RealWear HMT-1 i komunikacją poprzez Teams.

„Nasze rozwiązanie SkillWorx znajduje zastosowanie m.in. w branży przemysłowej, gdzie jest dedykowane m.in. kontrolerom jakości, serwisantom, monterom, czy magazynierom. Sprawdza się ono nie tylko do szkolenia pracowników, ale także w pracach terenowych, gdzie przy zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji pozwala pracownikowi na łączenie z innym ekspertem, na przykład będącym w innym kraju” – mówi Adam Gąsiorek.

SkillWorx, które pomaga firmom realizować cyfrową transformację, zwłaszcza tam, gdzie największą wartością są ludzie i ich specjalistyczna wiedza, zostało nagrodzone drugim miejscem w prestiżowym międzynarodowym konkursie „Industry of Things World Award”.

Test Bose Frames Tempo – okulary do treningów na powietrzu

Targi Consumer Electronics Show (CES) to ważne miejsce biznesowe dla globalnych firm i jedne z największych targów elektroniki oraz nowych technologii na świecie, które co roku odbywają się w Las Vegas. To wydarzenie technologiczne, które wyznacza trendy na kolejne lata. Tegoroczne targi zgromadzą ponad 2200 wystawiających się firm, w tym światowe marki, które zaprezentują własne innowacyjne produkty.

źródło: TT PSC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: