CES 2022: MSIology – MSI Gameverse Virtual Event

CES 2022: MSIology – MSI Gameverse Virtual Event

MSIology

MSI, marka komputerów dla graczy i dla ludzi biznesu, uruchomiła wirtualne wydarzenie MSIology: Gameverse aby zaprezentować swoje najnowsze laptopy do grania i tworzenia treści. Zostały one wyposażone w najnowsze procesory z serii Intel H 12. Generacji, karty graficzne aż do modelu NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti oraz ekskluzywne rozwiązania termiczne MSI, które wnoszą wydajność na zupełnie nowy poziom. MSI nie tylko wprowadziło na rynek najwydajniejszego laptopa, ale także zaprezentowało serię urządzeń Meta-Ready, które mają połączyć użytkowników z Metaverse.

MSI koncentruje się zawsze na połączeniu estetycznego designu, ekstremalnej wydajności i przyjaznego użytkownikowi doświadczenia. Teraz MSI odsłania wizję MSI Gameverse. Nieważne, czy jesteś twórcą treści czy użytkownikiem VR, najnowsze laptopy MSI są mostem łączącym ludzi z Metaverse. Derek Chen, MSI Notebook Worldwide Sales & Marketing Director, powiedział, że „MSI zrealizowało rosnące zapotrzebowanie na Metaverse, tworząc serię laptopów Meta-ready.

MSI Gameverse Virtual Event

MSI z dumą prezentuje zupełnie nową, ekskluzywną technologię chłodzenia „Phase-Change Liquid Metal Pad”. Kiedy temperatura komputera osiąga 58° Celsjusza, podkładka Phase-Change Liquid Metal Pad topi się i wypełnia przestrzeń pomiędzy procesorem a blokiem termicznym. To przejście fazowe sprawia, że transfer ciepła jest bardziej wydajny niż w przypadku tradycyjnych past termicznych i bardziej niezawodny niż w przypadku rozwiązań wykorzystujących ciekły metal. Dzięki tej nowej, innowacyjnej technologii chłodzenia ogólna wydajność wzrasta nawet o 10%.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

MSI przedstawia swój nowy flagowy laptop dla graczy: Stealth GS77 – zwycięzcę konkursu 2022 CES Innovation Awards. Stealth GS77 posiada zupełnie nową konstrukcję, która przesuwa zawias w kierunku środka i wykorzystuje bardziej wytrzymałe materiały, co skutkuje dwukrotnie większą trwałością w porównaniu do poprzednich modeli. Stealth GS77, balansując pomiędzy urządzeniem do pracy i gier, posiada dodatkowe funkcje do zastosowań biznesowych. Gładzik został powiększony o 50%, a klawisze są o 8% większe, co zapewnia jeszcze większą płynność pracy. Stealth GS77 wyposażony jest również w fizyczną blokadę kamery, która zapewnia dodatkową warstwę prywatności.

MSI Gameverse Virtual Event

MSI Stealth G77 został wyposażony w najnowszy procesor 12. generacji oraz kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti. „Moc Stealth GS nie jest czymś, co można zignorować. Może on pomóc Ci szybko przejść przez dzień, a następnie zapewnić moc do gier w nocy” – powiedział Marc Chen, dyrektor ds. zarządzania produktem w MSI Notebook.

Mógłbym używać go jako stacji roboczej do edycji wideo, zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe, a na koniec dnia zagrać w kilka gier. Zrobi wszystko czego potrzebuję” – powiedział Tom Honeyands, gospodarz programu The Tech Chap.

Seria Raider GE – bestia wydajności

„Kiedy mówimy o wydajności, Raider GE plasuje się na samym szczycie branży gamingowej” – powiedział Eddie Chen, MSI Notebook Senior Product Marketing. Seria MSI Raider GE nie tylko oferuje najnowszy procesor i9 12. generacji i kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, jest także wyposażona w ekskluzywną technologię MSI OverBoost, która dostarcza łącznie do 220 watów mocy. To o 13% więcej w porównaniu do innych marek.

Niektóre laptopy mogą sprawiać wrażenie, że gonią komputery stacjonarne pod względem wydajności, ale laptopy z serii Raider GE są im równe” – powiedział Eddie Chan.

Współpraca z Ubisoft: Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition

MSI z dumą ogłosiło swoją współpracę z Ubisoftem przy Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition. Nawiązując do palety barw z gry, laptop został zaprojektowany w zupełnie nowej, przyciągającej wzrok stylistyce. Żółte, zielone i niebieskie kolory mają wywołać u użytkowników wrażenie, jakby wchodzili do samej gry.

Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition posiada zupełnie nowy, przyciągający wzrok design

Zaprojektowany z myślą o graczach FPS, MSI Crosshair 15 może być wyposażony nawet w wyświetlacz QHD 240Hz oraz procesor graficzny Nvidia RTX 3070Ti. Jego moc obliczeniowa wynosi do 140 W TGP, co stanowi niemal 50% wzrost dodatkowej mocy w porównaniu do przeciętnych laptopów o tej samej specyfikacji. Co najważniejsze, nowy Crosshair 15 również jest laptopem „Meta Ready”.

Podczas imprezy premierowej MSI również Intel z dumą prezentuje swoją nową platformę. Greg Cnossen, Intel Global Consumer Sales General Manager podkreślił, że nowa architektura procesorów 12. generacji, z nawet 14 rdzeniami dostępnymi w procesorach serii H, oferuje połączenie wydajności i efektywności.

Podczas drugiej połowy pokazu MSI zaprezentowało także swój nowy laptop z serii Content Creation. Zwycięzca nagrody CES Innovation Award – Creator Z17 – posiada aluminiową, frezowaną CNC obudowę i wyświetlacz o złotych proporcjach 16:10. Projekt Creatora Z17 doskonale oddaje koncepcję technologicznej estetyki.

Creator Z17 wyposażony jest w pełnowymiarowy czytnik kart UHS i obsługuje MSI Pen – jest to pierwszy 17-calowy laptop, który obsługuje dotyk piórem. Bruce Lin, Senior Notebook Product Marketing Manager, zauważył, że „bez względu na to, czy jesteś w kawiarni i rozkoszujesz się swoją wyobraźnią, czy też przedstawiasz swoje nowe pomysły zespołowi, Creator Z17 jest Twoim idealnym towarzyszem.”

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

MSI odświeżyło również swój flagowy model Creator Z16, zmieniając go w Creator Z16P. Został on skonstruowany w oparciu o nowe, ekskluzywne rozwiązanie chłodzenia MSI „Vapor Chamber Cooler”, gdzie obszar chłodzenia został powiększony o 76%, z 65% większym przepływem powietrza, co podniosło wydajność do 70% w porównaniu do poprzedniej generacji.

Precyzja kolorów jest kluczem przy tworzeniu treści. Creator Z17 i Creator Z16P wykorzystują technologię MSI True Pixel, która spełnia standard 100% palety barw DCI-P3 i dokładności kolorów poniżej 2 delta-E. Ponadto, w celu zwiększenia wydajności, nowa seria Creator została wyposażona w procesor i9 12. generacji oraz kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti. Są to również laptopy typu „Meta-Ready”.

Zarówno Creator Z17 jak i Creator Z16P wspierają technologię MSI True Pixel

Nvidia również wsparła laptopy MSI Content Creation podczas imprezy premierowej. Stephanie Johnson, Nvidia Studio Global Marketing VP, powiedziała, że najnowsze MSI Creator Z17 i Z16 wznoszą wydajność i mobilność na nowe wyżyny. Współpracując z programem Nvidia Studio i platformą Omniverse oraz korzystając z najlepszych aplikacji dla twórców, artyści mogą przenosić materiały między aplikacjami w czasie rzeczywistym. „Z nowymi laptopami MSI Creator artysta nigdy nie przegapi beat’u„.

Zupełnie nowa technologia MSI Center AI

Nie skupiając się wyłącznie na wydajności sprzętu, MSI pracowało także nad inteligentnymi technologiami, by zapewnić płynniejsze wrażenia. Najnowsza wersja aplikacji MSI Center oferuje teraz tryby AI. Nowa funkcja „Smart Auto” wykryje, w jakiej sytuacji się znajdujesz i automatycznie dostosuje system do różnych trybów, zapewniając najlepsze wrażenia z użytkowania laptopa. Funkcja „Ambient Silent AI” dynamicznie zbalansuje prędkość wentylatora w oparciu o poziom hałasu otoczenia i zapewni najwyższą możliwą wydajność przy jednoczesnym zachowaniu ciszy laptopa.

Cała seria laptopów Gaming i Content Creation od MSI została w pełni przystosowana do najnowszych procesorów Intel serii H 12. generacji oraz do najnowszej karty graficznej Nvidia GeForce RTX 3080 Ti dla zupełnie nowych laptopów Meta-Ready. Nowe laptopy MSI 12. generacji to pomost do wirtualnego świata.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: