CES 2022: Technics EAH-A800 – słuchawki nauszne

CES 2022: Technics EAH-A800 – słuchawki nauszne

Technics EAH-A800
Technics EAH-A800

Technics zaprezentuje bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów – EAH-A800. Nowe słuchawki mogą pochwalić się doskonałą jakością dźwięku, łącząc wyjątkowe technologie i bogate doświadczenie, które Technics zgromadził w ciągu ponad 50 lat rozwoju sprzętu audio Hi-Fi. EAH-A800 oferują również doskonałą jakość połączeń zapewnianą przez 4 mikrofony z technologią formowania wiązki oraz technologię redukcji zakłóceń, dzięki którym Twój głos zostanie wyraźnie przekazany słuchaczowi.

Test Patriot Viper V380 – słuchawki dla gracza z dźwiękiem 7.1

Aby przekazać dynamikę żywej muzyki, zapierającą dech w piersiach ciszę i napięcie występów muzycznych, energię instrumentalistów i inspirację głosami śpiewaków, Technics od dawna poszukiwał idealnego brzmienia, a to dążenie zostało przeniesione do słuchawek Technics.

Słuchawki EAH-A800 nie tylko oferują doskonałą jakość dźwięku, ale także zaspokajają zmieniający się styl życia, zwłaszcza tych, którzy przystosowali się do nowego stylu pracy – praca z dowolnego miejsca. Odbierając tylko głos mówiącego, EAH-A800 zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową nawet w hałaśliwym otoczeniu. Co więcej, dzięki wiodącej w branży technologii redukcji szumów, model EAH-A800 umożliwia użytkownikom zanurzenie się w dźwięku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Test Sennheiser PXC 550-II – słuchawki do podróży

Nieustanne dążenie firmy Technics do perfekcji, technologie i wiedza, które zgromadziła dzięki rozwojowi Hi-Fi, przyczyniły się do zapewnienia prawdziwie poruszających wrażeń dźwiękowych. Nowo opracowany 40-milimetrowy przetwornik dynamiczny z uwolnioną membraną w kopule i krawędzią złożoną z różnych wielowarstwowych materiałów, które mają optymalną wytrzymałość i elastyczność, zapewniają czysty dźwięk i głębokie basy przy minimalnych zniekształceniach. W innym miejscu komora kontroli akustycznej dokładnie kontroluje przepływ powietrza, aby poprawić wydajność przetwornika, zapewniając precyzyjne basy i bogatą ekspresję przestrzenną.

Co więcej, zastosowanie cienkowarstwowych polimerowych wielowarstwowych kondensatorów — technologii stosowanej w wysokiej jakości wzmacniaczach audio firmy Technics — stabilizuje napięcie w obwodach audio, co ogranicza zniekształcenia i generuje dźwięk wysokiej jakości. Ponadto EAH-A800 obsługuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości dzięki technologii Bluetooth® i LDAC*3, zapewniając szeroki, dynamiczny zakres dźwięku z szybką reakcją i wysoką rozdzielczością.

Łącznie osiem mikrofonów na lewym i prawym uchu odgrywa ogromną rolę we wspieraniu wygodniejszej, naturalnej rozmowy. Cztery mikrofony MEMS działają jednocześnie, aby wychwycić Twój głos z najwyższą precyzją. Kolejne cztery mikrofony do technologii kształtowania wiązki z redukcją szumów aktywują się jednocześnie z obu stron, aby zredukować hałas otoczenia i uchwycić Twój głos w trzech wymiarach. Ponadto podczas połączeń aktywowana jest redukcja szumów. Nasze unikalne przetwarzanie sygnału analizuje sygnał głosowy i tłumi hałas otoczenia, dzięki czemu głos jest wyraźniejszy.

Wiatr jest jednym z czynników, które mogą niekorzystnie wpływać na jakość połączeń, dlatego firma Technics zmieniła podejście do projektowania mikrofonów, aby zminimalizować szum wiatru, aby zapewnić doskonałą czystość połączeń w każdym środowisku. Słuchawki EAH-A800 wykorzystują mikrofon Feed-Forward (mikrofon ze sprzężeniem do przodu) z małymi otworami zainstalowanymi głęboko wewnątrz urządzenia, aby poprawić odporność na pęd powietrza i zminimalizować wibracje powodowane przez wiatr. EAH-A800 są również wyposażone w wiele komór, które ograniczają wibracje powietrza. W międzyczasie główny mikrofon Talk został zaprojektowany z innego materiału siatkowego z przodu I z tyłu, aby kontrolować wibracje, a osłona mikrofonu Sub Talk ma pokrywę na górze, aby zapobiec bezpośredniemu narażeniu na wiatr.

 Test Xblitz Uni Pro 1 – słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem za grosze

Wiodąca w branży redukcja hałasu pozwala osobom korzystającym z nowych stylów pracy z dowolnego miejsca zanurzyć się w dźwięku bez względu na lokalizację. Dzięki technologii Dual Hybrid Noise Cancelling, która łączy dwie pary funkcji redukcji szumów — filtr analogowy i mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym oraz mikrofon ze sprzężeniem do przodu i filtr cyfrowy — można zminimalizować szumy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz słuchawek. wiodąca wydajność redukcji szumów.

Słuchawki EAH-A800 są wyposażone w dwa tryby: tryb naturalnego otoczenia, który pozwala użytkownikowi zwracać uwagę na hałas otoczenia podczas słuchania muzyki lub wykonywania połączeń, oraz tryb uwagi, w którym użytkownicy mogą nasłuchiwać komunikatów lotniskowych i kolejowych lub rozmawiać z rodzinami w domu, cały czas słuchając muzyki. Tryb naturalnego otoczenia kompleksowo wychwytuje głosy i inne dźwięki otoczenia, co prowadzi do bardziej naturalnego dźwięku, podobnego do braku słuchawek. Przechwytuje szeroki zakres dźwięków od niskich do wysokich częstotliwości. Tryb uwagi redukuje niepożądany hałas z zewnątrz, aby ułatwić słyszenie głosów innych osób.

Parowanie wielopunktowe umożliwia jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth. Na przykład, jeśli dołączasz do wideokonferencji na laptopie, ale chcesz omówić sprawę z kimś innym przez telefon, możesz rozpocząć rozmowę przez telefon, po prostu dotykając przycisku połączenia. Wiodąca w branży długa żywotność baterii zapewnia około 50 godzin słuchania muzyki / 30 godzin rozmów.

Technics EAH-A800
Technics EAH-A800

EAH-A800 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Nauszniki 3D mają zakrzywioną konstrukcję, która zapewnia równomierny nacisk na całe ucho. Nauszniki są wykonane z pianki zapamiętującej kształt, która rozkłada nacisk i zapewnia bezpieczne dopasowanie. Wewnętrzna średnica nauszników została powiększona, aby owijać się wokół ucha, ale same słuchawki można przechowywać w kompaktowym futerale. Tymczasem sprężyna z drutu umieszczona w pałąku optymalizuje nacisk na całą głowę.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: