Huawei – atrakcyjna wymiana baterii w urządzeniach marki

Huawei – atrakcyjna wymiana baterii w urządzeniach marki

wymiana baterii

Huawei przygotował nową ofertę serwisową dla użytkowników smartfonów, tabletów i laptopów marki. Przez cały rok 2022 usługa wymiany baterii dostępna będzie w atrakcyjnej cenie – 99 zł w przypadku smartfonów, 139 zł dla tabletów i 199 zł dla laptopów. Promocja obejmuje wszystkie urządzenia Huawei dostępne w tych trzech kategoriach produktowych.

 Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/shop/battery-purchase/, wpisać numer seryjny urządzenia oraz kod weryfikacyjny widoczny na stronie, zaakceptować obniżoną cenę usługi i kupić ją przez stronę internetową. Opłacona usługa zostanie przypisana do numeru seryjnego urządzenia.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

W przypadku niezrealizowania usługi w ciągu 30 dni od daty jej zakupu, środki zostaną zwrócone do klienta.

Po zakupie na stronie, użytkownicy urządzeń Huawei mogą wybrać jedną z dwóch dróg realizacji usługi: osobiście oddać urządzenie do jednego z Salonów Serwisowych Huawei, które biorą udział w promocji (lista salonów dostępna jest na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/)· skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres i obejmuje zwrot urządzenia do właściciela tą samą drogą.

Test Huawei MateBook 14s – mógłby na dłużej zostać w moich rękach

Zamówienie na wysyłkę door-to-door Huawei można złożyć:– na stronie internetowej Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/support/postal-repair/ – z poziomu aplikacji Huawei

Wsparcie dostępnej na smartfonach marki– kontaktując się z infolinią Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/support/contact-us/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: