Huion Kamvas Pro 13(2.5K) i Kamvas Pro 16(2.5K)

Huion Kamvas Pro 13(2.5K) i Kamvas Pro 16(2.5K)

Huion, jeden z największych dostawców urządzeń do digital paintingu, wprowadza dziś dwa tablety piórkowe o rozdzielczości 2.5K: Kamvas Pro 13(2.5K) i Kamvas Pro 16(2.5K), które zostały zaprojektowane i wyprodukowane dla twórców specjalizujących się w ilustracji, animacji, projektowaniu graficznym, projektowaniu 3D, edycji obrazów itd.

Kamvas Pro
Kamvas Pro 13(2.5K) & Kamvas Pro 16(2.5K)

Rozdzielczość 2.5K i technologia Quantum Dot zapewniają żywy obraz

Uwzględniając prośby użytkowników, Huion wciąż projektuje i tworzy coraz lepsze produkty.

Zarówno Kamvas Pro 13(2.5L), jak i Kamvas Pro 16(2.5K) posiadają duży ekran zapewniający szeroki obszar pracy, a jednocześnie są cienkie (10 mm) i łatwe w przenoszeniu, co daje możliwość tworzenia niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy.

Oba tablety piórkowe posiadają technologię Quantum DOT i rozdzielczość 2.5K QHD, co gwarantuje doskonałe odwzorowanie szczegółów obrazów. Kamvas Pro 13(2.5L) oferuje dwukrotnie więcej pikseli niż wyświetlacze Full HD i jest pierwszym urządzeniem w branży z rozdzielczością 2.5K QHD w ekranie IPS 13,3 cala.

Zaawansowana technologia QLED Quantum Dot pozwala zmniejszyć ilość szkodliwego światła niebieskiego przy jednoczesnym osiągnięciu palety barw o pokryciu 145% sRGB. Oba tablety piórkowe mogą wyświetlić 16,7 mln kolorów i odwzorować obrazy o wysokim nasyceniu, precyzyjnie przedstawionych kolorach i naturalnej jasności.

Test Xiaomi Pad 5 – tablet dla rozrywki i pracy

Bardziej autentyczne wrażenia tworzenia

Huion to jedna z niewielu firm opracowujących i stosujących niezależnie technologię bezbateriową EMR.

Kamvas Pro 13(2.5K) i Kamvas Pro 16(2.5K) zawierają cyfrowy rysik PW517, który obsługuje technologię Huion PenTech 3.0, najnowsze zastosowanie bezbateriowej technologii EMR. Innowacyjność technologii EMR marki Huion znów błyszczy.

Czułość nacisku oferująca 8192 poziomów i szybkość próbkowania >300PPS zapewniają natychmiastowe odwzorowanie naturalnych i delikatnych linii. Rozpoznawanie przechyłu ±60 pozwala na stosowanie różnych technik rysowania, takich jak cieniowanie, szkicowanie, czy rysowanie brzegów.

Kamvas Pro 13(2.5K)
Kamvas Pro 13(2.5K)

Przyjazny dla użytkownika design ułatwia obsługę

Kamvas Pro 13(2.5K) oraz Kamvas Pro 16(2.5K) posiadają dwa porty USB-C, które pozwalają użytkownikom na sprawne podłączenie wyświetlacza do komputerów lub urządzeń Android poprzez wyposażony w pełny zakres funkcji przewód USB-C do USB-C lub 3-w-2. Jednocześnie użytkownicy mogą przełączać się na tryb tabletu piórkowego, aby cieszyć się innym sposobem rysowania.

źródło: Huion

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl