CES 2022: Laser TV 8K od Hisense i Mini-LED U9H – premiera

CES 2022: Laser TV 8K od Hisense i Mini-LED U9H – premiera

Hisense Laser TV 8K

Hisense, globalna marka TV i AGD zaprezentowała na targach CES w Las Vegas najnowszą serię telewizorów ULED 8K Mini-LED oraz pierwszy na świecie, innowacyjny Laser TV o niespotykanej dotąd rozdzielczości 8K!

Test Ferguson Ariva T75 – odbiornik telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC

„Technologia może zmienić życie. A marka Hisense skupiła się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które przekraczają oczekiwania konsumentów” – powiedział Douglas Kern, Senior Director of Marketing Hisense USA – na konferencji CES 2022.

Szeroka ekspansja produktowa oraz wiodące w branży innowacje pozwoliły firmie na zwiększenie dynamiki wzrostu. Przychody grupy Hisense przekroczyły 27 miliardów dolarów w 2021 roku, co stanowi znaczący wzrost o ponad 20% rok do roku – dodał.


Unikalne połączenie technologii ULED oraz Mini-LED, jeszcze wyższa jakość obrazu oraz jasność

 Wyróżnikiem telewizorów Hisense jest niespotykana dotąd w branży wydajność oraz jakość obrazu.
W rozpoczynającym się 2022 roku, firma odsłania swój najnowszy telewizor z linii premium
85-calowy ULED U9H z technologią Mini-LED. Połączone innowacje zapewniają oszałamiający efekt HDR z jeszcze lepszym kontrastem, jasnością i imponującymi kolorami.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Telewizor Hisense 85U9H 8K zdobył najwyższą w branży nagrodę uznania CES® 2022 Innovation Award Honoree, co potwierdza wysiłki firmy w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.

Kolejny przełom technologiczny w telewizorach laserowych

Hisense jako lider rynku w kategorii Laser TV z innowacyjną technologią TriChroma robi kolejny, przełomowy już krok po technologii 1080P, 2K i 4K, wprowadzając rozdzielczość 8K i odkrywając po raz pierwszy na rynku 120-calowy Laser TV 8K. Zapewnia on niespotykaną dotychczas głębię i szczegółowość obrazu w wielkoformatowym wymiarze, nieosiągalnym dotychczas dla telewizorów.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Najnowsze propozycje telewizorów Hisense pokazują, jak wiele wysiłków firma wkłada w dostarczenie najbardziej zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Doskonale widać to także na rynku polskim, gdzie klienci coraz częściej doceniają nie tylko doskonałą jakość obrazu telewizorów Hisense, ale również technologię dźwięku Dolby Atmos i system smart TV – VIDAA z polskim sterowaniem głosowym” – skomentował Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.

Więcej informacji o odkurzaczach Hisense na stronie: https://pl.hisense.com/

One thought on “CES 2022: Laser TV 8K od Hisense i Mini-LED U9H – premiera

  • 10 stycznia 2022 o 13:48
    Permalink

    Kupiłem na promce w media expertU8GQ bardzo udany model i fajnie że wydają nowe i innowacyjne telewizory, hisense jest mega spoko

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: