Huawei nova 9 – fotograficzny smartfon w świetnej cenie

Huawei nova 9 – fotograficzny smartfon w świetnej cenie

Huawei nova 9
Huawei nova 9

Fotograficzny smartfon Huawei nova 9 jest dostępny w rekomendowanej cenie 1999 zł w ramach nowej oferty od Huawei, obowiązującej między 10 a 22 stycznia. Smartfon nova 9, który zadebiutował w październiku zeszłego roku, wyróżnia się potężnym aparatem fotograficznym 50 MP Ultra Vision, superszybkim ładowaniem oraz ultrasmukłą i lekką konstrukcją.

 Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Promocja będzie dostępna w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów.

Huawei nova 9

Huawei nova 9 – ultrasmukły smartfon z potężnym aparatem fotograficznym

Nova 9 to przedstawiciel serii Huawei nova, dedykowanej wymagającym, dynamicznym użytkownikom, dla których ważny jest wysokiej jakości aparat fotograficzny oraz oryginalny design urządzenia.

W smartfonie marki zastosowano potężny system aparatów fotograficznych Ultra Vision wyposażony w cztery obiektywy, w tym główny z matrycą o rozdzielczości 50 MP. Zdjęcia wykonane za pomocą smartfona nova 9 wyróżniają się najwyższą jakością i liczbą detali, również w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Aparat obsługuje również nagrywanie filmów w jakości 4K i technologię stabilizacji obrazu, a dzięki trybowi Dual-View użytkownik może nagrywać materiały wideo z wykorzystaniem aparatu głównego oraz przedniego jednocześnie.

Test Huawei Watch GT 3 42mm – na damskiej ręce wygląda rewelacyjnie

Smartfon charakteryzuje się też minimalistycznym designem i ultrasmukłą, lekką budową – waży zaledwie 175 gramów. Uwagę zwraca również unikalna, pierścieniowa konstrukcja modułu aparatów fotograficznych. Nova 9 zapewnia także wydajną pracę, dzięki pojemnej baterii, a technologia Huawei SuperCharge 66W umożliwia ładowanie smartfona do 100% w ciągu zaledwie 38 minut. Huawei nova 9 jest dostępny w dwóch kolorach – błękitnym, opalizującym pod wpływem światła oraz czarnym.

Huawei Mobile Services

Smartfony Huawei nova 9 działają w oparciu o ekosystem usług Huawei Mobile Services. Oficjalnym sklepem z aplikacjami na smartfonach jest AppGallery. Użytkownicy sklepu, oprócz możliwości pobrania najlepszych aplikacji, w tym aplikacji bankowych, zakupowych i VOD, zyskują także dostęp do wyjątkowych promocji i prezentów. Użytkownicy smartfonów Huawei nowej generacji mogą korzystać też z aplikacji Mapy Petal, która umożliwia między innymi zaplanowanie trasy do wyznaczonego celu samochodem, pieszo czy komunikacją miejską.

Wyszukiwarka Petal pozwala z kolei przeglądać wiadomości, wyszukiwać atrakcje w pobliżu czy planować podróż. Dzięki Przeglądarce Huawei można natomiast wygodnie przeglądać strony internetowe, zachowując jednocześnie pełną prywatność. W AppGallery dostępnych jest już 7 aplikacji bankowych zintegrowanych z HMS – PKO BP, Millennium, mBank, Credit Agricole, Noble Bank i Getin, Alior Bank. Część z nich udostępnia już swoim klientom możliwość wygodnych płatności zbliżeniowych BLIK.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl