Samsung Rewards – nowy program lojalnościowy z premią na start

Samsung Rewards – nowy program lojalnościowy z premią na start

Wystartował Samsung Rewards – nowy program lojalnościowy dostępny za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego marki. Program pozwala gromadzić punkty i wykorzystywać je na kolejne zakupy. Klienci, którzy zarejestrują się do końca stycznia 2022 r. otrzymają dodatkową premię na start.

Samsung Rewards

Od grudnia program Samsung Rewards to kolejny powód by odwiedzać sklep Samsung.pl. Obok szerokiej oferty produktów, wygodnych metod płatności, pomocnej infolinii oraz możliwości zamówienia dodatkowych usług takich jak montaż czy instalacja, klienci znajdą atrakcyjne rabaty, będące nagrodą za ich aktywność zakupową.

Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Punkty czekają na każdym kroku

Odkryj lepszą stronę zakupów i dołącz do programu Samsung Rewards już dzisiaj. Za 1 000 zł wydane na Samsung.pl użytkownik otrzyma 1 000 pkt, wymienne na 10 zł przy kolejnych zakupach.

W ramach promocji na start, każdy klient zrejestrowany do końca stycznia otrzyma 3 x więcej punktów za zakupy (tj. 3 punkty za 1 wydaną złotówkę).

Test Samsung Galaxy M51 i M31s – dobre i niedrogie smartfony z potężną baterią

Ale to nie wszystko. Na stronie regularnie pojawiać się będą także dodatkowe promocje na produkty, których zakup premiowany będzie większą liczbą punktów.

Przy zakupie smartfona z serii Samsung Galaxy S21 FE 5G do 18.01.2022, użytkownik zarejestrowany w Samsung Rewards otrzyma aż 5 x więcej punktów, czyli nawet 19245 punktów i tym samym 192,45 zł rabatu na kolejne zakupy.

Punkty są ważne w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania.

Aby dołączyć do Samsung Rewards należy mieć Konto Samsung lub skorzystać z aplikacji Samsung Members, która jest preinstalowana na smartfonach Samsung.

Więcej informacji na stronie programu: https://www.samsung.com/pl/rewards

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl