Gala Invicta 45: Zappitella – Delboni o mistrzostwo wagi atomowej MMA

Gala Invicta 45: Zappitella – Delboni o mistrzostwo wagi atomowej MMA

  •  Gala MMA kobiet Invicta 45 odbędzie się o 2:00 polskiego czasu w nocy ze środy na czwartek w Kansas City, można oglądać ją na żywo na platformie streamingowej Viaplay
  • Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi atomowej (minimalnej): Alesha Zappitella – Jessica Delboni
  • Invicta Fighting Championships uznawana jest za najlepszą żeńską federację MMA na świecie. Zawodniczką Invicta FC jest Polka Agnieszka Brysz-Niedźwiedź, w 2017 roku sklasyfikowana jako druga w światowym rankingu tej organizacji

Gala Invicta 45: Zappitella

26-letnia Amerykanka Alesha Zappitella kontra 28-letnia Brazylijka Jessica Delboni – to walka wieczoru na gali kobiecego MMA Invicta 45, która już w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu odbędzie się w Kansas City. Tytułu broni Zappitella. Będzie to rewanż za starcie z maja ubiegłego roku, gdy Amerykanka obroniła pas niejednogłośną decyzją sędziów. Transmisję z tej i pięciu innych walk gali Invicta 45 można oglądać od 2:00 na platformie streamingowej Viaplay, w ramach standardowej subskrypcji (34 zł/miesiąc).

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Alesha Zappitella (bilans 9 wygranych i 2 porażek) jest mistrzynią wagi atomowej (minimalnej) od września 2020 roku. Tytułu skutecznie broniła tylko raz, w maju ubiegłego roku na gali Invicta 44, właśnie w zwycięskim starciu z Jessicą Delboni (11-3). Niejednogłośną decyzję sędziowie podjęli po zaciętej, pięciorundowej walce.

Bez kibiców i mediów

Teraz przed Delboni szansa na rewanż. Gala Invicta 45 odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału kibiców i dziennikarzy, z uwagi na pandemię koronawirusa. Transmisja o 2:00 w nocy ze środy na czwartek na platformie streamingowej Viaplay.

Invicta Fighting Championships to amerykańska organizacja promująca mieszane sztuki walki (MMA). Na galach Invicta rywalizują tylko kobiety. Walki o mistrzostwo mają po pięć rund, pozostałe po trzy. Każda runda trwa pięć minut.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Karta walk Gali Invicta 45 – transmisja na żywo w Viaplay:

  • Waga atomowa: Alesha Zappitella (104.8) – Jéssica Delboni (103.8)
  • Catchweight (150 funtów): Ramona Pascual (150) – Shamir Peshewa (153.4)
  • Waga kogucia: Monica Franco (135.4) – Hailey Cowan (135.4)
  • Waga musza: Helen Peralta (125.4) – Elise Pone (124.8)
  • Waga atomowa: Katie Saull (105.9) – Tamika Jones (105.3)
  • Waga kogucia: Maria Favela (138.4) – Sarah Kleczka (135)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: