IDC analityczną firmą roku drugi rok z rzędu

IDC analityczną firmą roku drugi rok z rzędu

Instytut Influencer & Analyst Relations (IIAR>), organizacja non-profit powołana w celu podnoszenia świadomości w zakresie badań, promowania najlepszych praktyk oraz poprawy komunikacji między firmami analitycznymi i dostawcami, ogłosiła, że firma ​​International Data Corporation (IDC) zajęła pierwsze miejsce w kategorii Analityczna Firma Roku 2021. To już drugi rok z rzędu, w którym IDC zdobyło nagrodę będącą jednym z najważniejszych wyróżnień w branży badań rynku technologii.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Nagroda IIAR> dla Analitycznej Firmy Roku przyznawana jest na podstawie globalnego badania wśród specjalistów z różnych branż. W tym roku eksperci z 12 krajów nominowali i głosowali na 45 firm analitycznych, ponad 90 analityków branżowych i 38 partnerów. Firmy oceniano pod kątem jakości i zakresu badań, strony internetowej, współpracy i stosunku jakości do ceny.

Nagrody IIAR> są przyznawane profesjonalistom, zespołom i organizacjom, które podnoszą poprzeczkę i pomagają rozwijać standardy branżowe. Wyróżnienia są przyznawane w drodze głosowania przez członków społeczności IIAR>„, powiedział Aniruddho Mukherjee, członek zarządu IIAR>.

Podczas wirtualnej ceremonii wręczenia nagród, Instytut docenił IDC za „zasięg regionalny, szeroki zakres programów badawczych i jakość badań”. Specjaliści wskazali, że cenią jasne, rzetelne i przekonujące opinie analityków IDC, których dodatkowo cechuje otwartość na współpracę i wymianę poglądów.

Czujemy się zaszczyceni z powodu nagrody Analitycznej Firmy Roku. Cieszy nas, że doceniono nasz wysiłek, którego celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów, podczas kolejnego roku niepewności gospodarczej i zakłóceń w łańcuchach dostaw. IDC koncentruje się na dostarczeniu odpowiednich danych i wytycznych, które wspierają firmy w budowaniu odporności. Zdolność dostosowania się do nieoczekiwanych zmian i czerpania z nich korzyści będzie kluczowa dla każdego przedsiębiorstwa w gospodarce cyfrowej” – powiedział Crawford Del Prete, prezes IDC. „Chcielibyśmy podziękować naszym klientom i wszystkim ekspertom, którzy docenili tą nagrodą nasze wysiłki. Wasze wsparcie jest bezcenne – czekamy na dalszą współpracę z Państwem w kolejnych latach.”

Oprócz zdobycia nagrody firmy analitycznej roku, IDC zostało wyróżnione w kilku innych kategoriach. Christina Richmond zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszego analityka roku, podczas gdy Joel Stradling znalazł się wśród dziesięciu finalistów tej nagrody. Christina Richmond została wyróżniona za doświadczenie i silne umiejętności badawcze z głębokim wglądem w strategię.

Test Garmin Dash Cam Mini 2 – kamerka z dużym potencjałem

Eksperci docenili Loela Stradlinga za jego doskonałą znajomość rynku i otwartość. Ponadto Ahmad Latif Ali z IDC był jednym z finalistów nagrody Nowy Analityk Roku, a Janice Worsfold i Matt Vinson znaleźli się wśród finalistów nagrody Partner Klienta Roku w uznaniu za wysoką jakość dostarczanej przez nich obsługi.

źródło: IDC Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: