Samsung Jet Bot AI+ – Nowy Rok – mniej obowiązków

Samsung Jet Bot AI+ – Nowy Rok – mniej obowiązków

W Nowym Roku możemy mieć więcej czasu dla siebie i bliskich powierzając część domowych obowiązków innowacyjnym urządzeniom agd. W odkurzaniu skutecznie wyręczy nas robot Samsung Jet Bot AI+, który nie tylko wytyczy sobie optymalną ścieżkę sprzątania, rozpozna i ominie pozostawione na niej przedmioty, ale także automatycznie oczyści pojemnik na kurz. A to jeszcze nie wszystko.

Samsung Jet Bot AI+
Samsung Jet Bot AI+

Początek roku to czas podsumowań, a także planów zmian na lepsze. Dotyczą one przede wszystkim czasu spędzanego z rodziną i bliskimi, pracy zawodowej czy hobby. Czy jest w nich miejsce na sprzątanie? Raczej nie, a jeśli przy tej okazji temat pojawia się w naszych myślach, to z całą pewnością w kontekście ograniczenia prac w domu – tak, aby pozostawało więcej czasu na to, co naprawdę ważne. Odkurzanie? Od dziś to zadanie dla Jet Bot’a AI+.

Samsung Jet Bot AI+
Samsung Jet Bot AI+

Samsung Jet Bot AI+ wynosi obowiązki domowe na zupełnie inny poziom. Przede wszystkim jest pierwszym na świecie robotem sprzątającym wyposażonym w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™. Co to oznacza? Kamera 3D rejestruje obraz i sprawia, że robot porusza się z dużą precyzją, rozpoznając i klasyfikując nie tylko drobne przedmioty pozostawione na podłodze*, ale także urządzenia i meble**.

Robot zapewnia dokładne sprzątanie wokół dziecięcych zabawek, bez obaw o przypadkowe wciągnięcie, i zachowuje bezpieczną odległość od delikatnych elementów wystroju domu, takich jak na przykład wazony porcelanowe***.  Jest to możliwe dzięki sensorowi LiDAR, który oblicza położenie urządzenia i optymalizuje jego ścieżkę czyszczenia****. Technologia ta pozwala również na dokładną pracę Jet Bot AI+ w miejscach słabo oświetlonych, na przykład pod meblami, co skutkuje ograniczeniem do minimum występowania martwych punktów*****. Oferując użytkownikom taki poziom komfortu Jet Bot AI+ podnosi poprzeczkę na rynku inteligentnych automatycznych robotów sprzątających.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Grunt to dobra komunikacja

Inteligentny robot sprzątający Jet Bot AI+ wie co ma do wykonania, ale możemy go też odpowiednio poinstruować. Zastosowany w urządzeniu 5-warstwowy system filtracji wychwytuje aż do 99,99%[8] mikropyłów, w tym cząstki o rozmiarze 0,5 ~ 4,2 μm, nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz******. Po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie powróci do stacji czyszczącej, która usunie z pojemnika kurz korzystając z technologii Air Pulse *******. Możliwe jest także sterowanie urządzeniem z przy użyciu aplikacji SmartThings********.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcemy, aby urządzenie pracowało. Funkcja Select & Go umożliwia zaplanowanie pracy robota sprzątającego, wybierając do uprzątnięcia jedno lub wiele pomieszczeń. Ponadto aplikacja może być także wykorzystywana do niestandardowego definiowania wirtualnych stref Bez Dostępu. Przewodnik głosowy w języku polskim poinformuje nas o statusie sprzątania oraz o ewentualnych problemach. Możemy korzystać także z Asystenta Google, aby głosowo uruchomić odkurzanie lub je przerwać, kierując robota do stacji czyszczącej.

Inteligentne urządzenie Samsung Jet Bot AI+ wyposażone jest w silnik Digital Inverter, który maksymalizuje siłę ssania, wpływającą na efektywność sprzątania i perfekcyjny porządek w domu. Co więcej, nowatorski tryb monitorowania Jet Bot AI+ zadba również o bezpieczeństwo naszych pupili i domowego otoczenia, gdy opuszczamy dom na dłużej.

 _________________——————————-

 

* Wykrywa przedmioty od 1 cm szerokości, 1 cm wysokości i 1 cm głębokości.
** Przykładowe elementy: klimatyzator, lodówka, telewizor, pralka/suszarka, oczyszczacz powietrza, AirDresser, sofa, łóżko, półka na książki, stół, Bespoke (lodówka, zmywarka), odchody zwierząt, kabel elektryczny, ręcznik, skarpetka, kubek, szklany kubek, butelka, miska, wazon.
*** Na rozpoznawanie obiektów może mieć wpływ kształt obiektu lub warunki środowiskowe.
**** Skan 360° na obszarze 6 metrów przy 10 obrotach na sekundę.
***** Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na obszarze z meblami ustawionymi na wzór prawdziwego środowiska domowego, w porównaniu z konwencjonalnym Samsung VR7000M.
****** W oparciu o wewnętrzne testy, w trybie Max, zgodnie z normą IEC62885-2 Cl. 5.11. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków panujących w domu.
******* Na podstawie testów wewnętrznych, w trybie Max, zgodnie z normą IEC62885-2 Cl. 5.11 standard. Wyniki mogą różnić się w zależności od rzeczywistych warunków w domu.
******** Dostępne na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

 

One thought on “Samsung Jet Bot AI+ – Nowy Rok – mniej obowiązków

  • 14 stycznia 2022 o 12:30
    Permalink

    Całkiem niezły, chociaż ja i tak nie mam zamiaru zmieniać iRobota. Sprząta bardzo dobrze mimo, że już trzeci rok go mam. To mi się podoba! Ale ogólnie polecam roboty sprzątające 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: