T-Mobile „Bezpieczna Rodzina” na 30 dni za darmo

T-Mobile „Bezpieczna Rodzina” w wersji bez limitów i z ochroną w sieci

T-Mobile Bezpieczna Rodzina

W ramach najnowszej odsłony Happy Fridays klienci indywidualni T-Mobile otrzymają dostęp do usługi „Bezpieczna Rodzina” bez limitów na 30 dni zupełnie za darmo. Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 14 do 18 stycznia.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Decydując się na aktywację usługi „Bezpieczna Rodzina” na 30 dni za darmo, klienci otrzymują możliwość lokalizowania dowolnej liczby telefonów swoich bliskich, nielimitowaną lokalizację na żądanie, ustawienia nielimitowanej liczby stref lokalizacyjnych i dostęp do historii lokalizacji, a także możliwość korzystania z opcji „Ochrony w sieci”. Po zakończeniu darmowego okresu, koszt usługi będzie wynosić 6,15 zł za 7 dni.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Jak aktywować usługę?

Między 14 a 18 stycznia wystarczy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i kliknąć w link przekierowujący do oferty promocyjnej. Z rozwiązania mogą skorzystać zarówno nasi klienci abonamentowi, jak i osoby posiadające ofertę MIX lub na kartę. Promocja obejmuje nowych użytkowników usługi oraz osoby, które mają aktywowany pakiet „Standard”.

Więcej informacji o cyklicznej akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: