Plush na Kartę – aż 200 GB za darmo i Włącz się do gry

Plush na Kartę – hit tej zimy – aż 200 GB za darmo

Plush na Kartę 200 GB

Już od dziś w Plush na Kartę można mieć nawet 200 GB za darmo. Pakiet dodatkowych gigabajtów jest przyznawany na okres 30 dni.

Już od dziś w Plush na Kartę można mieć dodatkowy pakiet gigabajtów ekstra. Nowi klienci, którzy skorzystają z tej oferty i udzielą zgód marketingowych mogą otrzymać za darmo pakiet internetowy aż 200 GB, natomiast za sam jej wybór można dostać pakiet 100 GB. Plush pojawił się też na Dogry.pl i już teraz grając razem z Plush na Kartę oraz Plush ABO można dostać nawet 8 tys. punktów do wykorzystania w tym serwisie.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Aby skorzystać z promocji „Bonusy za darmo” wystarczy:

  • aktywować nowy numer w Plush na Kartę,
  • posiadać aktywne konto, czyli znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących,
  • włączyć promocję wysyłając bezpłatną wiadomość SMS na numer 80600:
  • o treści „zgoda” w celu wyrażenia zgód marketingowych i aktywacji pakietu 200 GB,
  • o treści „100GB” w celu aktywacji pakietu 100 GB.

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do 31 marca 2022 r. Pakiet dodatkowych gigabajtów jest przyznawany na okres 30 dni i nie może być wykorzystany w roamingu, z wyłączeniem RLAH.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Do 28 lutego 2022 r. Plush jest także obecny w serwisie Dogry.pl. To idealne miejsce dla każdego, kto lubi grać w internecie i wykonywać różne zadania w sieci po to, aby zgarniać ciekawe nagrody.

Specjalna promocja „Włącz się do gry” pozwala użytkownikom Plusha, zarówno na kartę, jak i abonamentowym, na zdobywanie punktów, które można wymienić na skiny, waluty i gry na dogry.pl.

Punkty można otrzymać już za sam zakup startera i zarejestrowanie numeru w Plush na Kartę i jego doładowanie. Punkty są także za podpisanie lub przedłużenie umowy w Plush ABO. Za specjalny drop w trakcie promocji zyskuje się także dodatkowe punkty i w sumie można ich zebrać aż 8 tys, a za tyle można już dostać np. losowe klucze do Steama, skiny do Counter Strike, złoto do World of Tanks albo doładowania na Xboxa i Google Play. Aktualne oferty można znaleźć w serwisie dogry.pl

Więcej informacji o „Bonusy za darmo” i „Włącz się do gry” można znaleźć w regulaminach oraz na stronach www.plushbezlimitu.pl/na-karte i https://plushdogry.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: