Nowa gama portfolio Microsoft Surface zmierza do Polski

Nowa gama portfolio Microsoft Surface zmierza do Polski

Nowa gama urządzeń z portfolio Microsoft Surface zmierza do Polski wielkimi krokami. Nowe, ulepszone urządzenie z rodziny Pro oraz Surface Laptop Studio – najpotężniejsze urządzenie Surface w historii – będą dostępne w sprzedaży od 1 lutego. Z tej okazji, X-kom przygotował specjalną ofertę. Przy zakupie Surface Laptop Studio w przedsprzedaży, nowoczesny Surface Slim Pen 2 z funkcjami haptycznymi będzie dołączony do zestawu bez dodatkowych opłat. Promocja trwa od 1 do 21 lutego.  

Surface Laptop Studio

Surface Laptop Studio to najwydajniejsze urządzenie Surface w historii marki. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Core™ 11. generacji z serii H poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Dodając do tego wielokrotnie nagradzany układ Ampere – architekturę NVIDIA RTX 2. generacji, która umożliwia obsługę grafiki opartej na technologii ray tracingu, spowoduje odejście w niepamięć wszelkich obaw o płynność działania. Najwyższa konfiguracja wyposażona jest w 32 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 2 TB.

Test Microsoft Surface Book 3 – odłączany 2 w 1 laptop

Surface Slim Pen 2 dołączany w prezencie przy zakupie w przedsprzedaży to najwygodniejsze cyfrowe pióro w historii. Korzystając z niego, użytkownik będzie miał poczucie pisania, rysowania i szkicowania niczym na prawdziwej kartce papieru. To wszystko dzięki funkcjom haptycznym i wyjątkową czułością na nacisk. Dotykowy ekran PixelSense™ Flow z częstotliwością odświeżania 120 Hz niweluje wszelkie opóźnienia.

Surface Laptop Studio wyróżnia się najlepszym dźwiękiem spośród wszystkich laptopów Surface. To wszystko dzięki ulepszonym głośnikom Quad Omnisonic, w tym czterem stereofonicznym głośnikom 2-drożnym z podwójnymi niewidocznymi głośnikami niskotonowymi. Dodatkowo użytkownik może cieszyć się zapierającym dech w piersiach dźwiękiem kinowym dzięki technologii Dolby Atmos.

Test Microsoft Surface Laptop 4 – nadal wygląda świeżo i modnie

Nie tylko pióro posiada funkcje haptyczne. Największy jak dotąd panel dotykowy Precision Haptic, z dodatkowymi wbudowanymi czujnikami zapewnia wygodne, konfigurowalne haptyczne sprzężenie zwrotne. Intuicyjne gesty pozwolą nawigować i tworzyć na całym touchpadzie.

źródło: Microsoft

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: