Dynabook Satellite Pro C50 – elastyczna praca z AMD Ryzen

Dynabook Satellite Pro C50D-B – elastyczna praca z AMD Ryzen

Dynabook Europe GmbH zapowiada wprowadzenie do rodziny Satellite Pro C50 notebooków wyposażonych w procesory AMD Ryzen 5 i 7 serii z układem graficznym Radeon.

Dynabook Satellite Pro C50D-B
Dynabook Satellite Pro C50D-B

Smukły i elegancki laptop Satellite Pro C50D-B stworzono, by zapewnić użytkownikom wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy w przystępnej cenie. Szereg jego funkcji zwiększa wydajność, łączność i bezpieczeństwo.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Satellite Pro C50D-B został zaprojektowany tak, aby oferować najważniejsze technologie do codziennego użytku biznesowego. Wydajne procesory AMD Ryzen 5 5600U i Ryzen 7 5800U, do 32 GB szybkiej pamięci DDR4 w dwóch konfigurowalnych gniazdach oraz opcjonalna pamięć masowa SSD o pojemności do 512 GB sprawiają, że urządzenie może z łatwością wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania, zapewniając ciągłość biznesową w dowolnym miejscu.

Ważący 1,9kg z obudową mierzącą jedynie 19,7mm, Satellite Pro C50D-B jest wygodny, należy do najsmuklejszych w swojej klasie.

Test Microsoft Surface Laptop 4 – nadal wygląda świeżo i modnie

Dzięki eleganckiej, granatowej obudowie, C50D-B ma profesjonalny, nowoczesny wygląd. Wąskie ramki, matowy ekran 15,6″ LCD FHD IPS lub HD i klawiatura z klawiaturą numeryczną zapewniają komfort pracy – doskonały obraz, szybkie obliczenia i wygodne pisanie.

Dla wygody użytkowników, C50D-B ma wyjątkowo dużą płytkę dotykową ClickPad. Czas pracy na baterii sięgający 10,8 godzin sprawia, iż ten laptop jest znakomitym urządzeniem do pracy w biurze i poza nim.

W Dynabook dbamy o dostarczanie naszym klientów najlepszych dla nich rozwiązań. Wprowadzając Satellite Pro C50D-B z procesorem AMD oferujemy wszystkim przedsiębiorcom, bez względu na ich budżet, dostęp do niezawodnej i wszechstronnej technologii” – mówi Damian Jaume, Prezes Dynabook Europe GmbH.

Satellite Pro C50D-B oferuje wiele możliwości połączeń i współpracy on-line. Port USB typu C zapewnia ładowanie, podłączanie, wyświetlanie i przesyłanie danych. Dwa kolejne porty USB 3.1 Typu A, pełnowymiarowy port HDMI i czytnik kart MicroSD pozwalają na dodatkowe połączenia z urządzeniami peryferyjnymi.

Satellite Pro C50D-B ma kamerę internetową HD, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany, co ułatwia prowadzenie wideokonferencji na znakomitym poziomie.

Test Huawei MateBook D15 – uniwersalny laptop dla rodziny i biura

WiFi 802.11 AC i Bluetooth 5.0 gwarantują szybkie połączenie i wysoką prędkość pobierania danych. Port Gigabit-LAN zapewnia natychmiastowy dostęp do zasobów biurowej sieci.

Laptop Satellite Pro C50D-B jest wyposażony we wszystkie narzędzia kluczowe dla ochrony urządzenia i zapisanych w nim danych. Moduł TPM (Trusted Platform Module) 2.0 szyfruje informacje na urządzeniu. Hasła użytkownika i administratora zapobiegają niepożądanemu dostępowi. Opcjonalne gniazdo blokady Kensington pomaga zapobiec fizycznej kradzieży.

Laptop Satellite Pro C50D-B będzie dostępny już w lutym 2022 roku. Więcej informacji na temat produktów Dynabook można znaleźć: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: