Dzień Babci i Dziadka w Komputronik

Dzień Babci i Dziadka w Komputronik – jak szukacie idealnego prezentu dla tych, na którym nam zależy. Nie dość, że sprawicie swoim bliskim radość, to na dodatek możecie skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Dzień Babci i Dziadka

W pasażu Dzień Babci i Dziadka Komputronik zebrał najlepsze pomysły na prezent. Wśród nich znajdziemy m.in.: laptopy, akcesoria, sprzęt RTV i AGD. Wszystko co sprawi radość bliskim i będzie użytecznym podarunkiem.

Test Microsoft Surface Laptop GO – lubiane rozwiązania w przystępnej cenie

Jeśli Wasi dziadkowie swobodnie korzystają z dobrodziejstw technologicznych warto podarować im laptop, który pozwoli im przeglądać strony internetowe, wysyłać maile czy oglądać ulubione filmy i seriale. Microsoft Surface Laptop Go Platynowy to mobilny komputer do codziennego użytku. Wydajny procesor Intel Core i5, 8 GB RAM i szybki dysk SSD zapewnią efektywną pracę. Doskonale nadaje się on do codziennej pracy, rozrywki i nauki. Na dodatek jego unikalny design sprawia, że jest to jeden z bardziej estetycznych laptopów na rynku.

A może uwielbiacie pić z dziadkami kawę i słuchać niesamowitych historii? Jeśli tak, to doskonałym wyborem będzie JURA J90 Brilliant Silver, którą teraz można kupić aż 200 zł taniej. Ekspres przygotuje nie tylko mocne, poranne espresso, ale także szereg mlecznych kaw, które smakiem dorównają tym z najlepszych kawiarni. Jego pieczołowicie dopracowany design sprawi, że ekspres będzie zdobił każdą kuchnię.

myPhone Halo A – debiutuje telefon dla seniora

Wspaniałe, rodzinne chwile wymagają uwiecznienia by pozostały z nami na dłużej. Agfa Photo WP8000 to prosty w obsłudze aparat z możliwością nagrywania filmów. Posiada 16-krtony zoom optyczny, wbudowany samowyzwalacz oraz wodoodporną konstrukcję, która pozwala robić zdjęcia nawet 3 metry pod powierzchnią wody.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: