T-Mobile 5G – no limit z internetem bez ograniczeń

T-Mobile 5G – no limit z internetem bez ograniczeń

Od 20 stycznia 2022 roku klienci indywidualni T‑Mobile będą mogli zapomnieć o ograniczeniach i cieszyć się tym, co ważne tu i teraz. Wraz z nową ofertą abonamentową z internetem 5G bez limitu prędkości i danych będą mogli działać, jak i kiedy chcą. Dodatkowo mogą otrzymać w prezencie dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” nawet na 24 miesiące, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na urządzenia.

 Patrząc na to, jak nieprzewidywalny jest dziś świat i jak trudno zaplanować przyszłość, przynajmniej w zakresie usług telekomunikacyjnych chcemy dać klientom komfort podjęcia decyzji, po której ani dzisiaj ani w przyszłości nie będą musieli się zastanawiać, czy wybrana oferta będzie odpowiadać na ich aktualne i przyszłe potrzeby.

Z tym założeniem przygotowaliśmy oferty nielimitowanego dostępu do internetu w domu, jakimi są internet światłowodowy lub ten oparty na infrastrukturze mobilnej, z których korzysta już ponad 400 tysięcy klientów i tak samo jest w przypadku usług mobilnych w telefonie – tłumaczy Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska. Ogromne inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną dają nam przestrzeń do tworzenia odważnych ofert.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

W pełni nielimitowana oferta na smartfon to dla nas naturalny krok i odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzisiaj zmieniamy ofertę dla klientów abonamentowych, ale na tym nie poprzestajemy. Nadal będziemy pracować nad kolejnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, by zapewnić im jak najlepsze doświadczenia, prostotę, a także docenić ich lojalność – komentuje Goran Markovic, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska. Wraz z ofertą zmieni się również nasza komunikacja, w której jeszcze więcej uwagi poświęcimy klientowi, jego potrzebom i możliwościom, jakie daje mu nasza oferta.

Zapomnij o ograniczeniach

W ramach nowej oferty wszystkie plany taryfowe pozwalają na korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo dostępne są dwie taryfy z internetem bez limitu 5G – M Nielimitowana i L Nielimitowana. W przypadku wariantu M Nielimitowana użytkownik otrzymuje od początku internet bez limitu z prędkością maksymalną do 30 Mb/s, który pozwala na swobodne korzystanie z internetu. Za takie rozwiązanie klienci zapłacą już od 45 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Z kolei dla osób poszukujących internetu bez ograniczeń stworzyliśmy taryfę L Nielimitowana, która gwarantuje maksimum prędkości w T-Mobile bez limitu transferu w cenie już od 65 zł miesięcznie w programie „Korzyści dla domu”. Zasada programu „Korzyści dla Domu” jest prosta – posiadając już numer w T-Mobile, na każdej kolejnej umowie (abonament komórkowy, internet domowy czy rozrywka) klient oszczędza 480 zł przez cały okres jej trwania, ponieważ kolejne abonamenty są o 20 zł/mies. tańsze.

 

Ale to nie wszystko. Klienci, którzy wybiorą jeden z nielimitowanych planów taryfowych, otrzymają dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” na 6 lub 12 miesięcy, a przy zakupie dwóch abonamentów nawet na 24 miesiące, dzięki czemu będą mogli wybrać pomiędzy zróżnicowanymi platformami subskrypcyjnymi, zmieniając je dowolnie. W ofercie znajdują się m.in. HBO GO, Tidal, Legimi, a także pakiety sportowe, filmowe, informacyjno-rozrywkowe czy skierowane do dzieci w Polsat Box Go. Co ważne, nowe taryfy nielimitowane są dostępne dla wszystkich, a więc także obecnych klientów sieci, którzy mają już podpisane umowy abonamentowe dotyczące innych taryf.

Nie jesteś tzw. „hard userem”? Dla Ciebie też mamy propozycję. W ramach nowego portfolio oferta ma również mniejsze pakiety z paczą danych już od 25 zł w programie „Korzyści dla domu”.

 

 

Złap zniżkę na urządzenia

W planach taryfowych S, M Nielimitowanej oraz L Nielimitowanej przygotowano zniżki na sprzęt w wysokości odpowiednio 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. Uwzględniając ten rabat, osoby, które zdecydują się na zakup smartfona Xiaomi Redmi Note 10 Pro od 20 stycznia do 31 stycznia, oprócz przewidzianego w tym okresie 200-złotowego rabatu na sprzęt, będą mogły wykorzystać również zniżkę dostępną w ramach pakietu – w rezultacie w przypadku wariantu L klient zapłaci 500 zł mniej, czyli 1099 zł zamiast 1599 zł.

 

Ofertę na smartfona Xiaomi Redmi Note 10 Pro będzie promowana w kampanii reklamowej w telewizji oraz radiu.

Nowym taryfom M Nielimitowana i L Nielimitowana towarzyszą specjalne zniżki na zestawy urządzeń. I tak, wybierając:

 

Łącznie ze zniżką taryfową przy zakupie zestawów urządzeń klienci mogą więc liczyć na benefit wartości aż do 1049 zł.

źródło:  T-Mobile

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: