Roccat Syn Buds Core – dźwięk dla graczy w podróży

Roccat Syn Buds Core – dźwięk dla graczy w podróży

Roccat Syn Buds Core
Roccat Syn Buds Core

ROCCAT, marka urządzeń peryferyjnych do komputerów PC firmy Turtle Beach, zaprezentowała dziś zupełnie nowe słuchawki douszne do gier Syn Buds Core. Syn Buds Core to przewodowa para słuchawek dousznych 3,5 mm przeznaczona dla graczy działających na wielu systemach, którzy poszukują wszechstronnego rozwiązania audio. Nowe słuchawki douszne ROCCAT zapewniają niezwykły dźwięk za pośrednictwem przetworników 10 mm i oferują graczom krystalicznie czyste brzmienie, niezależnie od tego, czy są używane na komputerze stacjonarnym, czy podłączone do urządzenia mobilnego w podróży.

Roccat Syn Buds Core

Słuchawki douszne Syn Buds Core są w zestawie z kablem o długości 1,2 metra z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności, a także wielofunkcyjnym przyciskiem do łatwego odbierania i kończenia połączeń. Przewodowe słuchawki douszne Syn Buds Core zapewniają wszechstronność oraz wydajność i są już dostępne na stronie http://www.roccat.com oraz u wybranych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej 24,99 USD (24,99 EUR / 19,99 GBP w Europie).

Niezależnie od tego, czy grasz, słuchasz muzyki, czy ćwiczysz, słuchawki douszne Syn Buds Core oferują maksymalną wygodę i komfort oraz prawdziwie wysokiej jakości dźwięk” — powiedział René Korte, założyciel ROCCAT i dyrektor generalny ds. urządzeń peryferyjnych PC w Turtle Beach. „Sektor gier mobilnych jest już ogromny i staje się coraz większe, dlatego stworzyliśmy Syn Buds Core dla fanów ROCCAT i graczy, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje słuchawki douszne. Syn Buds Core to fenomenalna wartość, ponieważ oferują trwałość i wysokiej jakości komponenty w przystępnej cenie”.

Słuchawki douszne Syn Buds Core można podłączyć do dowolnego kompatybilnego urządzenia z wejściem audio 3,5 mm. Bogate, czyste i wciągające dźwięki dzięki potężnym przetwornikom 10 mm sprawiają, że granie w podróży jest jeszcze przyjemniejsze z wysokiej jakości dźwiękiem.

Test Roccat Kone Pro – świetny gryzoń dla gamingu

Słuchawki Syn Buds Core są dostarczane z pokrowcem z tkaniny, który ułatwia transport, oraz z trzema parami sylikonowych końcówek o różnych rozmiarach, aby zapewnić idealne dopasowanie. Słuchawki douszne ROCCAT Syn Buds Core prezentują na sobie kultowe logo marki w kolorze srebrnoszarym komponującym się z kolorem popielatej czerni na słuchawkach, co nadaje im elegancki i stylowy wygląd.

źródło: Turtle Beach Corporation

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: