Ducati Monster w wersji Gaming RGB na WOŚP

Ducati Monster w wersji Gaming RGB na WOŚP

Już jest! Unikatowy motocykl Ducati Monster w wersji Gaming RGB. Jednośladowy Monster zaczerpnięty prosto z gier cyberpunkowych może należeć do Ciebie!

Ducati Monster

Wyjątkowy motocykl Ducati Monster przygotował i przekazał x-kom na 30. Finał WOŚP. Monster w wersji Gaming RGB powstał przy współpracy z Ducati i Lenovo.
Moc tej maszyny to 111 KM przy 9250 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy – 93 NM przy 6500 obrotach na minutę. A to wszystko przy masie 166 kilogramów. To sprawia, że ten motocykl jest prawdziwym potworem na drodze.
EQ7A0195.jpg
Nie sposób go nie zauważyć. Wymalowany w motywy inspirowane 30. Finałem WOŚP. A wyposażenie w oświetlenie RGB, daje możliwość podświetlenia go na 16 milionów sposobów.
EQ7A0150.jpg
Poczuj się jak gwiazda kina lub bohater ulubionej gry. Poczuj się jak V z Cyberpunka 2077 lub Trinity z Matrixa. Ujarzmij tego Monstera.
EQ7A0265.jpg
Chcesz zobaczyć Monstera na żywo? Do czasu wylicytowania i odebrania przez zwycięzcę licytacji, motocykl będzie stać w Strefie Gracza w warszawskiej Reducie. Twórcą WOŚP-owej przemiany Monstera jest Stanisław „Tips” Wiertelak.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: