Logitech G G413 SE – mechaniczna klawiatura

Logitech G wprowadza G413 SE – mechaniczną klawiaturę w wersjach pełnowymiarowych oraz TKL

Firma Logitech G ogłosiła dziś premierę klawiatur Logitech G413 SE Mechanical Gaming Keyboard i G413 TKL (Tenkeyless) SE Mechanical Gaming Keyboard. Te nowe klawiatury, zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności, oferują przełączniki mechaniczne klasy gamingowej oraz niezwykle trwałe nasadki PBT odporne na zużycie, blaknięcie i przetarcia.

Logitech G G413 SE
Logitech G G413 SE

„Spędziliśmy dużo czasu na starannym zaprojektowaniu klawiatur, które zapewniają zaawansowaną wydajność i odpowiedni zestaw funkcji” – powiedział Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming. „Klawiatury zostały wykonane z trwałych materiałów oraz wyposażone w wydajne funkcje, dzięki czemu są doskonałą propozycją dla graczy, którzy chcą posiadać klawiaturę mechaniczną w atrakcyjnej cenie”.

Klawiatury G413 SE Mechanical Gaming Keyboards wyposażone są w przełączniki mechaniczne typu Tactile, które zapewniają bezkompromisową wydajność i zapewniają wyczuwalną aktywację, przez co są wyjątkowo atrakcyjne dla graczy, którzy preferują bezpośrednie sprzężenie zwrotne. Ponadto, klawiatury wyposażone są w klawisze PBT, wykonane z wysokiej jakości materiału, zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. Są też odporne na ciepło i zużycie, co czyni je jednymi z najbardziej wytrzymałych klawiszy PBT na rynku.

Test Logitech MX Keys Mini – sprawdzi się w każdych warunkach

Dzięki białemu podświetleniu LED i czarnej, szczotkowanej obudowie ze stopu aluminiowo-magnezowego, która stanowi szkielet klawiatury, uzyskano minimalistyczny design, zrównoważony funkcjami, które sprawiają, że ta klawiatura stanie się niezbędna dla wymagających graczy.

Klawiatury zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną reakcję klawiszy w porównaniu z innymi klawiaturami mechanicznymi, a dzięki funkcji anti-ghosting można zarejestrować nawet sześć wciśnięć jednocześnie, aby wywołać specjalną akcję w grze.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Klawiatury Logitech G413 SE i Logitech G413 TKL SE Mechanical Gaming Keyboards będą dostępne na LogitechG.com oraz w ofercie lokalnych sprzedawców w lutym 2022 roku w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio 359 zł i 309 zł.

źródło: Logitech G

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: