Opaska sportowa Hykker – kontrola aktywności z Biedronki

Opaska sportowa Hykker – kontrola aktywności

Opaska sportowa Hykker
Opaska sportowa Hykker

Nowy produkt marki Hykker to niezastąpiony gadżet w trosce o ruch i aktywność fizyczną. Opaska sportowa będzie dostępna w sklepach sieci w Biedronki od czwartku, 27 stycznia.

Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Ten minimalistyczny gadżet pozwoli w końcu na dotrzymanie postanowień trzymania formy i dbania o zdrowie. Oprócz oczywistej funkcji godziny i daty pozwala na kontrolowanie aktywności w ciągu dnia lub podczas ćwiczeń. Opaska została wyposażona w krokomierz i licznik spalonych kalorii, aby kontrolować aktywność fizyczną i jeszcze efektywniej mierzyć postępy.

Opaska sportowa marki Hykker posiada szereg funkcji, które po uruchomieniu są określone jako: zegar z datą, wskaźniki naładowania i stan połączenia Bluetooth, wykonane kroki, przebyty dystans, spalone kalorie, pomiar temperatury ciała/skóry, pomiar tętna, czas snu. Jest co kontrolować!

Dodatkowo, funkcja sport posiada do wyboru szereg takich aktywności: chód, bieg, rower, wspinaczka. Opaska sportowa pokazuje również pogodę, można na niej odczytać wiadomości czy zmierzyć temperaturę ciała lub skóry.

Test Hykker Navi Space – robot sprzątający z funkcją mopowania

Kontrola parametrów z aplikacją

Opaska sportowa wyposażona jest w Bluetooth 5.0, który łączy się z aplikacją dostępną na Android oraz iOS. Zbiera ona dane dzienne o liczbie wykonanych kroków, przebytym dystansie, liczbie spalonych kalorii, czasie trwania i dystansie odbytego treningu, rejestruje wartości zmierzonego tętna, a także sprawdza, jaki był czas trwania snu.

Po sparowaniu urządzenia z aplikacją potrzebne będzie podanie płci wskazującej na odpowiednią sylwetkę oraz datę urodzenia. Aplikacja zapyta dodatkowo o masę ciała, wzrost, długość kroku podczas chodzenia i biegania. W dalszej kolejności można ustawić dzienne cele takie jak ilość kroków do wykonania, odległość do przebycia, liczbę kalorii do spalenia, długość snu.

Test Xiaomi Redmi Smart Band Pro – opaska sportowa

Wodoodporność i zintegrowana wtyczka pozwalają na więcej

 Warto podkreślić istotne zalety opaski sportowej marki Hykker. Jest ona wodoodporna, posiada stopień ochrony IP67, który oznacza wodoszczelność przy zanurzeniu na głębokości 1 metra przez 30 minut. Można więc z nią pływać, jednak nie dłużej niż wskazuje norma, ponieważ grozi to dostaniem się wody, a co za tym idzie zniszczeniem opaski. Jeśli przez przypadek zamoczycie opaskę np. podczas kąpieli, nie trzeba się jednak obawiać, ponieważ tak krótki kontakt z wodą nie wpłynie na jej działanie.

Ciekawym rozwiązaniem jest ładowanie opaski przy użyciu zintegrowanej wtyczki, która jest częścią składową urządzenia. Korpus ładowarki ukryty jest w silikonowym pasku, który w celu ładowania trzeba umieścić w adapterze USB, np. w komputerze czy powerbanku. Można ładować ją dosłownie wszędzie, gdzie tylko jest prąd. Naprawdę proste rozwiązanie i to bez użycia nadmiernej ilości przewodów i pamiętania o nich!

Opaska sportowa marki Hykker działa bez potrzeby ładowania ponad 120 godzin, więc bez obaw można ją zabrać i używać podczas długich aktywności fizycznych. Sprawdzi się w dalszej i bliższej podróży.

Produkt marki Hykker dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w  cenie 79,90 złotych. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 27 stycznia 2022 roku do wyczerpania zapasów.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: