IEM Katowice 2022 – rusza trzecia pula sprzedaży biletów

IEM Katowice 2022 – rusza trzecia pula sprzedaży biletów

IEM Katowice 2022

Finały Intel Extreme Masters Katowice 2022 powracają do Spodka już 25-27 lutego po raz 10. w historii. Legendarne wydarzenie, które znają wszyscy fani sportu elektronicznego, po raz kolejny, po dwóch latach przerwy, odbędzie się z udziałem kibiców. W tegorocznej edycji w dwóch turniejach zmierzą się najlepsi gracze z całego globu.

Na scenie głównej odbędzie się wyczekiwany turniej Counter-Strike: Global Offensive, który stanowi dla zawodników zwieńczenie etapu rywalizacji w cyklu ESL Pro Tour. Podczas weekendu pełnego emocji jedne z najlepszych drużyn na profesjonalnej scenie zmierzą się w walce o trofeum, punkt w Intel Grand Slam oraz lwią część puli nagród, która w tym roku wyniesie milion dolarów.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

Na fanów starć Zegów, Terran i Protosów również czeka nie lada gratka. Po całorocznej, zaciętej rywalizacji w StarCraftⓇ II, spośród 36 graczy z całego globu zostanie wyłoniony niekwestionowany mistrz świata, który wróci do domu ze swoją częścią puli nagród o wartości 500 tysięcy dolarów.

Przypominamy, że wszystkie miejsca w tym roku są biletowane, więc jest to ostatnia szansa na zdobycie wejściówki na wydarzenie. Ze względów bezpieczeństwa w tym roku nie zostanie otwarta strefa IEM Expo.

Trzecia, ostatnia pula sprzedaży biletów startuje już jutro o godzinie 14:00. Bilety można nabyć przez portal eBilet.pl
W celu zapewnienia wszystkim uczestnikom jak najbezpieczniejszego doświadczenia do wejścia na teren wydarzenia wymagany będzie ważny Unijny Certyfikat Covid.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: