Samsung Brand Store – czeka na fanów w Białymstoku

Samsung Brand Store – czeka na fanów w Białymstoku

W połowie stycznia nastąpiło otwarcie firmowego sklepu Samsung w Białymstoku w centrum handlowym Alfa Centrum Białystok, przy ulicy Świętojańskiej 15.

Samsung Brand Store

Samsung Brand Store zlokalizowany jest na drugim piętrze galerii handlowej Samsung Brand Store o powierzchni 86 m kw. to miejsce, w którym można obejrzeć oraz zakupić najbardziej zaawansowane sprzęty marki.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Na fanów najnowszych technologii czekają smartfony, tablety, zegarki, akcesoria, telewizory, a w niedalekiej przyszłości także wysokiej jakości sprzęt AGD oraz wiele innych innowacyjnych produktów, a także profesjonalni konsultanci, którzy pomogą w doborze właściwego modelu, czy konfiguracji i spersonalizowaniu ustawień.

– Zapraszam wszystkich do odwiedzenia Samsung Brand Store w centrum handlowym Alfa Centrum Białystok. Nasi klienci znajdą w nim kompletną gamę produktów oraz usług – niezależnie od tego czy szukają zaawansowanego smartfona, czy telewizora z doskonałą jakością obrazu i dźwięku, czy inteligentnej pralki – mówi Anna Orlicka-Kubów, Retail Marketing Manager w Samsung Electronics Polska.

To dwudziesty drugi Samsung Brand Store w Polsce. Pierwszy działa od kwietnia 2013 roku i mieści się w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Był to również pierwszy tego typu sklep firmy Samsung Electronics w tej części Europy.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Operatorem białostockiego Samsung Brand Store jest firma i-Terra.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: