EZVIZ w konkursie 2022 Big Innovation Awards

EZVIZ w konkursie 2022 Big Innovation Awards

EZVIZ

Firma  EZVIZ została laureatem prestiżowego tytułu BIG Innovation Awards 2022. Wyróżnienie to efekt wiodącej pozycji w budowaniu zaawansowanych technologii inteligentnych domów. W branży technologicznej EZVIZ uznawany jest za pioniera umożliwiającego prowadzenie bezpiecznego i inteligentnego życia milionom rodzin na całym świecie.

Test Xiaomi Redmi Smart Band Pro – opaska sportowa

13 stycznia 2022 roku EZVIZ, globalna marka z sektora smart home, potwierdziła swoją pozycję na rynku i zdobyła nagrodę 2022 BIG Innovation Awards w kategorii firm technologicznych. EZVIZ był jedną z 56 finałowych firm i zdobył uznanie, dzięki sukcesowi jaki odniósł w kwestii poszerzania swojego portfolio, stając się jednym z najbardziej zróżnicowanych producentów urządzeń w dziedzinie bezpieczeństwa smart home. Tempo, z jakim EZVIZ wprowadza na rynek kolejne generacje produktów oraz buduje społeczność liczącą już ponad 80 milionów miłośników technologii w 130 krajach, również  wpłynęło na wygraną.

Ta coroczna nagroda przyznawana przez Business Intelligence Group ma na celu wyróżnienie innowacyjnego postępu zachodzącego dzięki firmom, produktom i ludziom ze wszystkich krajów i regionów. Jury składa się z przedsiębiorców i dyrektorów firm posiadających szerokie doświadczenie biznesowe.

Test Epson EcoTank L3251 – do drukowania w domu i firmie

Zdobywając tę nagrodę, EZVIZ dowodzi swojej przewagi w przekształcaniu najnowocześniejszych technologii w zaawansowane produkty i niezawodne usługi, które pomagają w niedrogi sposób zabezpieczyć każdy dom. Mocno inwestując w swój wewnętrzny zespół badawczo-rozwojowy, firma stworzyła wiele autorskich rozwiązań m.in. w zakresie inteligentnego systemu wideo, AI, przetwarzania danych w chmurze oraz łączności bezprzewodowej.

W 2021 roku EZVIZ zachwycił rynek, wprowadzając zupełnie nową serię kamer zewnętrznych na baterie. W tym zestaw BC1 oraz niezależną BC1C. Nowości zachwyciły rynek długą żywotnością baterii, która zapewnia taki sam poziom skuteczności jak w przypadku kamer przewodowych. Ezviz jest także jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek serię odpornych na warunki atmosferyczne kamer obrotowych, które skutecznie rozwiązują problem monitorowania dużych obszarów.

EZVIZ oferuje system smart home, łączący inteligentne kamery wizjery, zamki do drzwi, oświetlenie, domowe czujniki, oczyszczacze powietrza i wiele innych. Wszystkie te urządzenia w prosty sposób mogą być zarządzane i kontrolowane za pomocą aplikacji EZVIZ, a system EZVIZ może być kompatybilny z głównymi systemami smart home Google oraz Amazon.

„Innowacyjność jest wbudowana w DNA EZVIZ i to właśnie ona wyróżnia nas na rynku” – powiedziała Sandra Zheng, globalny dyrektor marketingu EZVIZ. “Zakładamy, że przyszłość rozwiązań smart home będzie coraz bardziej rozwinięta i powiązana ze sobą na wszystkie sposoby. Uważamy tym samym, że inteligentne rozwiązania znajdą swoje zastosowanie na kolejnych płaszczyznach.”

źródło: EZVIZ

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]