DEEBOT T9 Aivi – dla podniesienia standardów sprzątania domu

DEEBOT T9 Aivi – dla podniesienia standardów sprzątania domu

ECOVACS ROBOTICS przedstawia najnowszy model robota sprzątająco-mopującego DEEBOT T9 AIVI. Jest wyposażony w unowocześnioną technologię unikania przeszkód, opartą na sztucznej inteligencji i funkcje dynamicznego sprzątania z kamerą oraz mikrofonem, które zapewniają jeszcze dokładniejsze czyszczenie w każdym domu.

DEEBOT T9 AIVI podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, oferując użytkownikom jeszcze bardziej inteligentne doświadczenie w sprzątaniu.

ECOVACS ROBOTICS, światowy lider w produkcji robotów domowych, zaprezentował dzisiaj swojego najnowszego robota – DEEBOT T9 AIVI, należącego do serii DEEBOT T9. Został on wyposażony we wszystkie funkcje odziedziczone po najlepiej sprzedającej się rodzinie robotów ECOVACS DEEBOT T9. Tym samym podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, z technologią precyzyjnego i natychmiastowego identyfikowania oraz unikania przeszkód, funkcją inteligentnego odkurzania i mopowania oraz zdolnością do spełniania wszelkich wymagań w zakresie czyszczenia podłóg o różnej fakturze.

Test yeedi vac station – robot ze stacją samoopróżniającą

Wyposażony w unowocześnioną technologię ECOVACS’ AIVI™ 2.0, dysponując sztuczną inteligencją i gumowymi szczotkami AeroForce® Multi Surface, DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje funkcję wykrywania i unikania przeszkód w czasie rzeczywistym oraz dokładnie czyści każdą fakturę podłogi, w tym dywany. DEEBOT T9 AIVI ma także na pokładzie inne nowoczesne technologie, takie jak TrueMapping 2.0 do precyzyjnej nawigacji po domu. Jednocześnie aplikacja ECOVACS HOME App została dodatkowo wzbogacona o możliwość mapowania 3D. Siła ssania 3000 Pa zwiększa wydajność sprzątania, a elektryczny system oscylacyjny OZMO™️ Pro 2.0 gwarantuje każdemu użytkownikowi bezprecedensowe, nowoczesne i szykowne sprzątanie domu.

 

Powodem, dzięki któremu nasza marka przoduje w sektorze robotów do sprzątania jest fakt, że wciąż przesuwamy standardy rozwoju produktów i dokładamy wszelkich starań, aby odkryć, czego naprawdę potrzebują nasi użytkownicy. Pozostawanie wiodącą marką na świecie w dziedzinie sprzątania nigdy nie jest łatwe, ale dzięki naszemu zespołowi ECOVACS jest w stanie myśleć więcej, tworzyć więcej i osiągać więcej – mówi David Qian, dyrektor generalny ECOVACS ROBOTICS.

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego przedstawiciela rodziny DEEBOT T9: DEEBOTA T9 AIVI. Zapewni on użytkownikom niespotykane dotąd na rynku doświadczenie sprzątania domu w sposób szykowny, futurystyczny i nowoczesny – podkreśla.

Więcej niż odkurzacz, DEEBOT T9 AIVI to Twój towarzysz domowych porządków.

DEEBOT T9 AIVI jest pierwszym modelem, w którym zastosowano technologię ECOVACS AIVI™ 2.0. Oprócz zdolności do automatycznego rozpoznawania 15 różnych obiektów (np. stacje dokujące do ładowania, kable, ściereczki czy skarpetki), zmodernizowany AI-powered AIVI™ 2.0 może zidentyfikować nawet bardziej powszechne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak mop, kapcie czy dywany, uniknąć utknięcia i czyścić bardziej efektywnie.

Dodatkowo razem z technologią AIVI 2.0, polegającą na inteligentnym badaniu informacji o przestrzeni domowej, DEEBOT T9 AIVI może dostosować plan czyszczenia w oparciu o duży, identyfikujący znacznik – jak łóżko, sofa lub stolik kawowy. DEEBOT T9 AIVI oferuje również nowy rodzaj zabawy w domu – dwukierunkową, wysokiej jakości komunikację wideo i głosową z kamerą o wysokiej rozdzielczości oraz mikrofonem z redukcją szumów. W ten prosty sposób użytkownicy mogą widzieć, słyszeć i reagować na bieżąco np. na zachowanie dzieci czy futrzastych domowych pupili.

Udoskonalone funkcje czyszczące dzięki nowym szczotkom i OZMO™ Pro 2.0

 DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje gumowe szczotki AeroForce® Multi-Surface. Unikatowo zaprojektowana gumowa szczotka jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg, z możliwością odkurzania i usuwania brudu z trudnych powierzchni, np. dywanów. Podwójna konstrukcja szczotki może również obracać się w przeciwnym kierunku, aby automatycznie „wypluć” kable telefoniczne lub długie sznurki. Ząbkowana konstrukcja bieżnika zapobiega plątaniu się włosów i pomaga ograniczyć potrzebę wielokrotnego czyszczenia szczotki, co jest cechą docenianą szczególnie przez każdego, kto ma w domu długowłose zwierzęta domowe.

 Test realme TechLife Robot Vacuum – automatyczny odkurzacz

DEEBOT T9 AIVI jest również wyposażony w Elektryczny System Mopowania Oscylacyjnego OZMO™ Pro 2.0. Odpowiada on za wydajne odkurzanie i mopowanie za jednym zamachem, a jego poziom hałasu został zredukowany do 70 dB. Nakładka mopująca z mikrofibry zapewnia ciągłość procesu mopowania, a zmodernizowany system wykonuje 480 oscylacji na minutę, skutecznie usuwając uporczywe plamy i równomiernie wchłaniając wodę, dzięki czemu na podłodze nie pozostają resztki wody.

Siła ssania DEEBOT T9 AIVI, osiągająca wartość do 3000 Pa, jest najwyższa z całej serii DEEBOT. Użytkownicy mogą ją dostosować do swoich potrzeb dzięki czterostopniowej regulacji. Dzięki wytrzymałej konstrukcji z włókna szklanego, odkurzacz zapewnia długotrwałe i równomierne czyszczenie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów.

Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że DEEBOT T9 AIVI jest kompatybilny ze stacją automatycznego opróżniania, która sama z siebie dba o opróżnienie kosza na śmieci po zakończeniu sprzątania. Aby niepotrzebnie nie kłopotać użytkowników koniecznością częstej wymiany, jednorazowy worek na kurz w stacji mieści brud i zanieczyszczenia aż do 30 dni. Pełna automatyzacja, bo tak oto można cieszyć się skutecznym sprzątaniem domu przez wiele tygodni przy maksymalnej wygodzie i minimalnej własnej ingerencji.

Ulepszona nawigacja i mapy 3D zapewniają najwyższy poziom automatyzacji czyszczenia i dostosowania do potrzeb klienta.

 Dzięki TrueMapping 2.0 i czujnikowi dToF, technologii nawigacji opartej na laserowym mapowaniu, DEEBOT T9 AIVI może pochwalić się czterokrotnie większą precyzją w wykrywaniu obiektów o wielkości nawet dwóch milimetrów. Właśnie stąd bierze się jego możliwość szybkiego skanowania i mapowania wszystkich rodzajów wnętrz oraz szybkiego planowania efektywnej ścieżki sprzątania w dużym domu, bez konieczności monitorowania.

TrueMapping 2.0 z trójwymiarowymi mapami wprowadza zupełnie nowy wymiar wydajności automatycznego sprzątania i wszechstronności. Użytkownicy mogą szybko zlokalizować dokładną pozycję robota odkurzającego dzięki mapom 2D i 3D. W ich zasięgu leży również zarządzanie całym zadaniem sprzątania na bieżąco, przełączając się między mapami 2D i 3D za pomocą zaktualizowanej aplikacji ECOVACS HOME App. Interfejs użytkownika (UI) i wrażenia wizualne zostały w niej znacznie ulepszone, z zachowaniem map pomieszczeń zarówno w 2D, jak i 3D, a także z możliwością łatwego zarządzania przez użytkownika. Co więcej, wystarczy za pomocą aplikacji włączyć osobiste preferencje czyszczenia, aby rozpocząć stosowanie spersonalizowanych ustawień sprzątania dla różnych pomieszczeń.

Test Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop – mobilny odkurzacz i mop w jednym

Warto wspomnieć, że marka ECOVACS zdecydowała się współpracować z firmą iRobot w celu poprawy wydajności, zwiększenia komfortu użytkowania i konkurencyjności swoich produktów na globalnym rynku. W praktyce wygląda to tak, że iRobot kupuje od ECOVACS wyłącznie zintegrowane produkty robotów odkurzających i mopujących, oparte na unikalnym projekcie ECOVACS. Z kolei iRobot udziela ECOVACS licencji na swoją unikatową technologię AeroForce® i związane z nią prawa własności intelektualnej.

DEEBOT T9 AIVI jest dostępny w sprzedaży na polskim rynku od 31 stycznia, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 2899 zł. Więcej informacji dowiemy się ze strony ecovacs.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: