Kolporter – Kup starter T-Mobile i Heyah – wykorzystaj rabat

Kolporter – Kup starter T-Mobile i Heyah – wykorzystaj rabat

W salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupi starter tej sieci, a następnie go zarejestruje w saloniku otrzyma atrakcyjny rabat na zakup doładowania.

Kolporter

Każda osoba, która w lutym 2022 roku, w jednym z saloników Kolportera, zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 30 zł. Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja w saloniku Kolportera zakupionego startera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 15 zł, można wykorzystać do 31 marca br.

– Akcja T-Mobile i Heyah wzbudza zainteresowanie klientów już od kilku lat. Jest ona przeprowadzona w naszej sieci cyklicznie – kilka razy w roku. Klienci potrafią dopytywać kiedy będzie kolejna edycja i śledzić nasze komunikaty, aby skorzystać z kolejnej. Bardzo nas cieszy takie zainteresowanie – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera.

W poprzednich latach przeprowadziliśmy kilkanaście akcji wspólnie z T-Mobile i Heyah. Ta jest pierwsza w 2022 roku – dodaje Urszula Łukowiec.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 650 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób.

źródło: Kolporter

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: