Orange Flex – ‘Drugi do pary’ na Walentynki w Sklepie Flex

Orange Flex – ‘Drugi do pary’ na Walentynki w Sklepie Flex – luty to idealny czas na znalezienie dla naszego smartfona jego drugiej połówki, z rabatem nawet 55%.

Drugi do pary

wystartowała promocja walentynkowa ‘Drugi do pary’ w Sklepie Flex w której nowi, jak i obecni użytkownicy Orange Flex będą mogli kupić wybrane urządzenia z rabatem 100 zł. Urządzenia to słuchawki czy smartband lub smartwatch, które będą idealnym uzupełnieniem dla smartfonów.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Kod rabatowy na 100 zł jest dostępny do pobrania w Klubie Flex, a następnie do wykorzystania w koszyku w sklepie tylko na wybrane urządzenia. Kod nie działa z innymi urządzeniami dostępnymi w sklepie.

Lista produktów biorących udział w promocji ‘Drugi do pary’ (cena z rabatem):

Promocja jest ograniczona czasowo – trwa do 28 lutego, lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją. Więcej informacji w regulaminie promocji na stronie flex.orange.pl

Dodatkowo, przez cały luty w Sklepie Flex w ramach akcji ‘Skocz po smartfon vivo’ vivo Y52 5G dostępne jest z rabatem 300 zł za 999 zł (-23%). Dostępny także na 30 rat 0% – za 33,3 zł miesięcznie.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: