Elevator Brief – technologie mobilne na wideo

Elevator Brief – technologie mobilne na wideo

Czy w 90 sekund można w prosty sposób wyjaśnić zaawansowane technologie mobilne dla biznesu? Samsung udowadnia, że tak. W ramach nowej serii wideo Elevator Brief, ekspert Mariusz Gąsiorek-Tatarski prezentuje jak profesjonalnie zarządzać flotą urządzeń mobilnych.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

W jaki sposób zadbać o rozwój firmy w dobie pracy hybrydowej, rozproszonych zespołów i rosnących wymagań dotyczących cyberbezpieczeństwa? Czy przy pomocy odpowiedniego oprogramowania do zarządzania mobilnością można podnieść wydajność pracowników i zoptymalizować koszty prowadzenia działalności? Na te oraz inne pytania odpowiada wieloletni trener, praktyk i ekspert Samsung Mariusz Gąsiorek-Tatarski w czteroodcinkowej serii Elevator Brief, dostępnej teraz na kanale YouTube Samsung Polska.

Jak pokazało globalne badanie zrealizowane ostatnio na zlecenie Samsung, w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy blisko dwie trzecie Europejczyków przeszło na pracę w stylu hybrydowym, z czego ponad 80% nie chce powrotu do biur.  Między innymi z tego powodu znaczenie mobilności w biznesie rośnie z każdym dniem, czego konsekwencją jest ogromne zainteresowanie usługami, które pomagają w profesjonalnym zarządzaniu flotami mobilnymi.

Z pakietu usług Samsung Knox korzysta obecnie ponad 20 tysięcy organizacji, w tym marki globalne i organizacje rządowe. Usługi Knox dla biznesu, dzięki niemal nieskończonym możliwościom, doskonale sprawdzają się też w przedsiębiorstwach mniejszych i średnich. Seria Elevator Brief ma za zadanie jakąś część tych przebogatych możliwości przybliżyć” – mówi Magdalena Bartoszewicz, Head of Sales B2B, Samsung Polska.

Seria Elevator Brief poświęcona jest usługom mobilnym Samsung Knox dla biznesu. Każdy z czterech odcinków pokazuje, w jaki sposób poszczególne usługi takie jak Knox Manage, Knox Platform for Enterprise, Knox Configure, Knox Mobile Enrollment czy Knox E-FOTA, pomagają przedsiębiorcom na całym świecie rozwijać i optymalizować ich biznes, m.in. w zakresie podnoszenia produktywności pracowników, zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa, optymalizacji pracy działów IT czy ochrony w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

  • Knox Configure to usługa chmurowa, która umożliwia przedsiębiorstwom dostosowywanie i automatyzację rejestracji urządzeń mobilnych.
  • Knox Mobile Enrollment usprawnia początkową konfigurację i rejestrację firmowych urządzeń mobilnych.
  • Knox E-FOTA pozwala na zdalne wdrażanie i testowanie zgodności wersji systemu operacyjnego i aktualizacji zabezpieczeń.
  • Knox Manage to oparte na chmurze rozwiązanie dostępne także w polskiej wersji językowej, które umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami, zapewniając administratorom spójny dashboard kontrolny.
  • Knox Platform for Enterprises zapewnia najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia sprzętowe firmowych urządzeń mobilnych.

Test Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – mogę powiedzieć tylko WOW

Więcej na temat rozwiązań Knox dla biznesu można przeczytać na stronie: samsung.com/pl/business/mobile-solutions/samsung-knox/

 

Seria Elevator Brief dostępna jest na kanale Samsung Polska na YouTube:

 

  • Odcinek 1:

 

  • Odcinek 2:

 

  • Odcinek 3:

 

  • Odcinek 4:

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl