Nowe komputery HP All-in-One (AiO) dla spotkań online

Nowe komputery HP All-in-One (AiO) dla spotkań online.

Nowe komputery All-in-One (AiO) z technologią HP Presence zapewniają krystalicznie czyste wrażenia audio-wideo, tak ważne w mobilnym środowisku pracy

Z początkiem roku firm HP zaprezentowała nowe komputery All-in-One wyposażone w technologię HP Presence, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku i obrazu podczas spotkań online. Firma  zapowiedziała  również premierę nowych stacjonarnych komputerów biznesowych oraz stacje robocze Z by HP o mocy i wydajności niezbędnej do sprostania nawet najbardziej wymagającym zadaniom w pracy.

Aktualnie prawie 60% osób dzieli swój czas między pracę i dom, ale praca hybrydowa jednak nie zawsze oznacza mobilność i notebooki. Niektórzy na stałe pracują w domu, a inni powrócili już do biur, jednak i tak muszą przywyknąć do nowej firmowej rzeczywistości. Ci z nas, którzy na co dzień pracują przy biurku potrzebują solidnych i niezawodnych komputerów stacjonarnych, które  poradzą sobie z projektami wymagającymi dużej mocy obliczeniowej, a także z licznymi wideokonferencjami.

Pandemia trwa już prawie 2 lata, a praca hybrydowa która jej towarzyszy wciąż ewoluuje i zmienia się.
W czasach, gdy niektórzy pracują z domu, a inni w biurze, użytkownicy komputerów stacjonarnych oczekują od sprzętu przełomowych funkcji audio i wideo, które umożliwią im płynną współpracę z rozproszonym zespołem –
powiedział Andy Rhodes, Global Head of Commercial Systems & Display Solutions w HP.  Nowe komputery HP All-in-One i stacjonarne, a także stacje robocze Z by HP zapewniają użytkownikom moc i wydajność najnowszej generacji.

HP Elite 800 SFF G9
HP Elite 800 SFF G9

Komputery All-in-One wzbogacone o technologię HP Presence

HP Presence AiO Conferencing PC z funkcją Zoom Rooms to doskonałe rozwiązanie konferencyjne, zaprojektowane specjalnie z myślą o usprawnieniu spotkań ad hoc. Elegancki komputer HP Presence AiO Conferencing PC (dostępny z ekranem o przekątnej 23,8″ lub 27″) i wyposażony w procesor Intel® 12. generacji, pozwala prowadzić spotkania online w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu Zoom Rooms, użytkownicy mogą prowadzić wysokiej jakości spotkania online, a gdy rozmowa wymaga użycia także gestów mogą wyrazić oni swoje zdanie korzystając ze specjalnej tablicy na ekranie.

HP EliteOne 800 G9 AiO z technologią HP Presence, procesorami Intel® 12. generacji i systemem Windows 11 to doskonałe „centrum dowodzenia”, idealne w hybrydowym środowisku pracy. HP EliteOne 800 G9 AiO dostępny jest z wyświetlaczem o przekątnej 23,8″ lub 27″ i charakteryzuje się  eleganckim, srebrnym designem. Estetyczne zarządzanie kablami i niewielka podstawa sprawiają, że komputer ten doskonale nadaje się do mobilnego środowiska pracy. Dzięki Wi-Fi 6E i Bluetooth® 5.2, które zapewniają doskonałą łączność użytkownicy mogą jeszcze efektywniej i sprawniej pracować. Dodatkowy komfort i elastyczność zapewnia regulowana wysokość podstawki z opcjonalnym ładowaniem bezprzewodowym oraz zintegrowane mocowanie VESA.

All-in-One
HP EliteOne 800 G9 AiO Desktop PC, wyposażony w funkcje współpracy HP Presence to nowa jakość spotkań


Komputery stacjonarne, które pomogą sprostać wymaganiom codziennej pracy

 

Urządzenia z serii HP Elite 800 G9, wyposażone w procesory Intel® 12. generacji i grafikę NVIDIA RTX™, zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i wielozadaniowości. Komputery te zapewniają dostosowaną do potrzeb wydajność, współpracę wspartą działaniem sztucznej inteligencji oraz silne zabezpieczenia i łatwość zarządzania.

  • HP Elite Mini 800 G9, w obudowie o wielkości książki, doskonale radzi sobie z wymagającymi aplikacjami, obsługą dużych plików i wielozadaniowością. Co więcej, aby zwiększyć pole robocze i swoją produktywność użytkownicy mogą podłączyć nawet osiem wyświetlaczy. W połączeniu z monitorem konferencyjnym HP serii E w pełni zintegrowanym z kamerą internetową, mikrofonem i głośnikami komputer staje się kompleksowym narzędziem do współpracy. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością prowadzić spotkania online i być pewni, że są wyraźnie widziani i słyszani przez innych współpracowników.
  • HP Elite SFF 800 G9 w niewielkiej obudowie gwarantuje bezkompromisową wydajność, możliwości rozbudowy i niezawodność.
  • HP Elite Tower 800 G8 zapewnia wysoką wydajność użytkownikom, których zadania obejmują obsługę złożonych programów, renderowanie i obróbkę wymagających treści graficznych.

 HP zapowiedziało również wprowadzenie komputerów stacjonarnych z serii HP Elite 600 G9 i HP Pro 400 G9 z procesorami Intel® 12. generacji i szybką pamięcią DDR5. Mają one gwarantować użytkownikom wysoką responsywność i wydajność tak niezbędną w multizadaniowej pracy.

Test Microsoft Surface Laptop 4 – nadal wygląda świeżo i modnie

Maksymalna wydajność stacji roboczych Z by HP

Na targach CES 2022, HP zaprezentowało HP Z2 Mini G9, najpotężniejszą na świecie mini stację roboczą, która została zaprojektowaną tak, aby gwarantować wysoką wydajność. Portfolio komputerów stacjonarnych Z by HP zostało stworzone z myślą o projektantach pracujących z wieloma aplikacjami jednocześnie, modelowaniu 3D i złożonych wizualizacjach ( w tym z ray tracingiem i wirtualną rzeczywistością). Nowa linia komputerów stacjonarnych Z by HP łączy wydajność i możliwości rozbudowy.

  • Z2 SFF G9, najbardziej wydajna na świecie stacja robocza SFF, to urządzenie, które umożliwia wykonywanie projektów wymagających wysokiej mocy obliczeniowej, symulacji i ray tracingu w czasie rzeczywistym (po raz pierwszy w obudowie Small Form Factor). Dzięki wsparciu dla procesorów graficznych NVIDIA RTX™ dla stacji roboczych o pełnych wymiarach i procesorów Intel® Core™ serii K nowej generacji, Z2 SFF G9 oferuje moc taką, jak komputer typu tower w ułamku jego rozmiarów.
  • HP Z2 Tower G9 został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym uruchamianiu aplikacji do szybkiego renderowania, symulacji i raytracingu w czasie rzeczywistym. Dzięki procesorom Intel® Core™ nowej generacji, w tym z serii K, oraz grafice NVIDIA RTX™ dla stacji roboczych, możliwe jest wykonywanie zadań wymagających od sprzętu dużej wydajności, a wszystko to bez obaw o „przycinki”.
  • HP Z2 Tower G9 został stworzony z myślą o współczesnych zastosowaniach, a dzięki imponującym funkcjom rozbudowy jest dostosowany do zmieniających się wymagań w zakresie wydajności.
  • HP Z1 Tower G9 to najbardziej przystępna cenowo stacja robocza HP, oferuje profesjonalistom sprzęt z certyfikatem ISV oraz mocne zabezpieczenia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: