MetroLand – gra już w AppGallery

MetroLand – gra już w AppGallery

MetroLand

MetroLand, nowa gra zręcznościowa typu endless runner, od dziś dostępna jest w AppGallery jako jedynym sklepie z aplikacjami na świecie. Użytkownicy sklepu Huawei jako pierwsi zyskali dostęp do nowej gry stworzonej przez zespół Kiloo, twórców Subway Surfers, najczęściej pobieranej na świecie gry w systemie Android.

 Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

MetroLand rzuca graczom wyzwanie – muszą uciec strażnikom wrogiego MegaCorp. Aby to zrobić, pokonują przeszkody w mieście, stosując uniki i wykorzystując parkour. Gra jest zintegrowana z HMS Core, co oznacza, że jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services. Grę z AppGallery mogą pobrać także użytkownicy urządzeń innych producentów, działających w oparciu o system Android.

Tworząc MetroLand korzystaliśmy z wielu lat doświadczeń zdobytych przy produkcji gier typu endless runner. Powstała wciągająca gra, która wydaje się znajoma, a jednocześnie zaskakuje zwrotami akcji i innowacjami – powiedział Jacob Møller, CEO w Kiloo.

Rozgrywka toczy się w kilku miastach i obejmuje siedem różnych obszarów, do których użytkownicy zyskują dostęp w miarę postępów w grze. MetroLand jest odzwierciedleniem atmosfery ruchliwego, nowoczesnego życia miejskiego, w którym nacisk położony jest na szybkość i emocje. Gra będzie zyskiwała regularne aktualizacje, tematycznie związane z bieżącymi wydarzeniami w realnym świecie, których celem jest utrzymanie pełnego zaangażowania graczy. Fabuła MetroLand obejmuje także wysyłanie postaci na misje i ich ewolucję w trakcie gry.

Test Huawei Watch GT 3 42mm – na damskiej ręce wygląda rewelacyjnie

To, co odróżnia dobre gry od tych wybitnych, to ładunek rozrywki, jaki oferują. I to jest kluczowe kryterium doboru gier do AppGallery. Mamy przyjemność zaoferować użytkownikom AppGallery kolejną generację gry typu endless runner od znakomitego zespołu Kiloo, który od lat dzierży koronę w tej dziedzinie – powiedział dr Jaime Gonzalo, wiceprezes Huawei Mobile Services.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: