Microsoft Surface Laptop Studio – przedsprzedaż z piórem w prezencie

Microsoft Surface Laptop Studio – przedsprzedaż z piórem w prezencie

Nowy Microsoft Surface Laptop Studio już można zamawiać w sieciach w X-kom i Media Markt. Dodatkowo, kupujący dostanie nowoczesne pióro Surface Slim Pen 2. Już od 22 lutego dostępna będzie nowa i bardziej wydajna hybryda urządzenia 2w1– Surface Pro 8.

Surface Laptop Studio
Surface Laptop Studio

Surface Laptop Studio – wszechstronna, mobilna stacja robocza

Dzięki trzem różnym możliwościom ułożenia, Microsoft Surface Laptop Studio to urządzenie stworzone zarówno do typowej pracy biurowej – tryb komputera przenośnego – do zadań kreatywnych – tryb do pracy twórczej – jak i do rozrywki czy prezentowania treści – tryb sceniczny.

 

 

Surface Laptop Studio jest stworzony do wydajnej pracy. Potężne podzespoły poradzą sobie z obsługą najbardziej wymagających treści oraz pracą na wielu programach jednocześnie. Dodając do tego wyjątkowo wytrzymałą baterię oraz ekran z częstotliwością odświeżania do 120Hz, działanie na tym sprzęcie będzie komfortowe, efektowne i efektywne.

Surface Pro 8
Surface Pro 8

Surface Pro 8 – dwa oblicza usługi 2w1

Nowe urządzenie z rodziny Pro to jeden z najbardziej wszechstronnych urządzeń na rynku. Tytuł ten zawdzięcza połączeniem dwóch funkcji urządzenia – tabletu i laptopa dzięki dołączanej klawiaturze Surface Pro Signature Keyboard – oraz wydajnością połączoną z mobilnością. Dzięki możliwości odczepienia ekranu od klawiatury oraz regulowanej podstawce Kickstand, Surface Pro 8 pozwala pracować wszędzie tam, gdzie jest nam wygodnie – przy biurku, na kanapie czy w plenerze.

Test Microsoft Surface Laptop 4 – nadal wygląda świeżo i modnie

Surface Pro 8 trafi na sklepowe półki, wraz z Laptopem Studio, już 22 lutego.

Najnowocześniejsze pióro cyfrowe w historii

Surface Slim Pen 2 z funkcjami haptycznymi powoduje, że użytkownik ma wrażenie korzystania z klasycznego pióra na kartce papieru, nie zaś po tafli szkła. Ekran z częstotliwością odświeżania do 120Hz niweluje wszelkie opóźnienie i gwarantuje wysoką precyzję podczas robienia notatek, szkicowania i nawigowania. Pióro ładowane jest bezprzewodowo w schowku umieszczonym w Surface Pro Signature Keyboard, dzięki czemu nie ma obaw, że trzeba będzie go szukać na dnie torby czy plecaka. Kupujący będzie miał do wyboru dwa warianty nowej klawiatury – w zestawie z Penem, lub bez.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: