AppGallery – promocje dla zakochanych w Walentynki

AppGallery – promocje dla zakochanych w Walentynki

AppGallery

Z okazji nadchodzących Walentynek, Huawei wystartował z promocją w swoim sklepie z aplikacjami AppGallery, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody – zniżki na przejazdy w Bolt, półroczny, darmowy dostęp do Tinder Plus, a także tablet Huawei MatePad 11 lub smartfon Huawei nova 9. Promocja trwa do 17 lutego i mogą w niej wziąć udział użytkownicy zarówno starszych smartfonów Huawei z GMS, jak i najnowszych urządzeń opartych o HMS, w tym flagowego Huawei P50 Pro oraz składanego Huawei P50 Pocket.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Użytkownicy AppGallery, którzy zalogują się do ID Huawei i pobiorą 5 aplikacji z listy dostępnej w dedykowanej zakładce w sklepie, mogą odebrać voucher do aplikacji Bolt o wartości 7 zł. Uczestnik może otrzymać maksymalnie jeden kod w trakcie trwania promocji. Voucher jest ważny do 31 marca 2022 roku.

 

Osoby, które chcą powalczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery do Tinder Plus, muszą udostępnić stronę konkursową znajomym – warunkiem odebrania jednej z nagród jest otwarcie tej strony przez wymaganą liczbę osób zalogowanych do ID Huawei:

  • – półroczny, darmowy dostęp do Tinder Plus – 30 osób otworzy udostępnioną stronę konkursu;
  • – jedno z urządzeń Huawei – tablet Huawei MatePad 11 albo smartfon Huawei nova 9 – strona konkursowa otworzona przez 200 osób.

 

Liczba voucherów i nagród jest ograniczona, nagrody przyznawane są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Szczegóły promocji znajdują się w AppGallery oraz w dostępnym tam regulaminie.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: