OPPO – smartfony, słuchawki i zegarki na święto zakochanych

OPPO – smartfony, słuchawki i zegarki na święto zakochanych

OPPO wystartowało z promocjami z okazji zbliżającego się święta zakochanych – na Walentynki OPPO szykuje liczne promocje na smartfony, słuchawki i zegarki.

święto zakochanych

OPPO wystartowało z promocjami z okazji zbliżającego się święta zakochanych. Miłośnicy technologii będą mogli kupić dla siebie lub dla bliskiej osoby modele ze sztandarowej serii Reno – Reno6 oraz Reno5 – w obniżonych cenach. Specjalna oferta obejmuje również słuchawki Enco Air oraz Enco Free2, a także opaskę OPPO Band. Co więcej, od piątku będzie można zakupić dwa zegarki OPPO Watch w cenie jednego. Warto się pospieszyć, bo rabaty obowiązywać będą do 14 lutego br.
Walentynkowe Reno
Walentynkowa promocja OPPO to okazja do zakupu sztandarowych smartfonów z serii Reno, wyróżniających się autorskim designem OPPO Glow, możliwościami fotograficznymi i wideo oraz szybkim ładowaniem. To smukłe i lekkie smartfony wypełnione dobrymi komponentami z nakładką systemową ColorOS. Dodatkowo tryb portretowy Bokeh Flair Portret Wideo pozwala uchwycić każdą wyjątkową chwilę.

Seria OPPO Reno6

Seria OPPO Reno6

Do dnia 14 lutego br., model Reno6 5G będzie można kupić w cenie 2214 zł. Natomiast wersja Pro – Reno6 Pro 5G, po rabacie w wysokości 485 zł, będzie dostępna za 3214 zł.
Producent nie zapomniał również o promocji na smartfony, które choć debiutowały na polskim rynku w zeszłym roku, nadal cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Za Reno5 Lite klienci zapłacą 1214 zł, a cena Reno5 5G wyniesie 1514 zł, zamiast 1999 zł.
Gadżety technologiczne, które sprawdzą się na prezent

OPPO Enco Free2 oraz OPPO Enco Air

OPPO Enco Free2 oraz OPPO Enco Air

Dobry sprzęt do słuchania muzyki przyda się zawsze – niezależnie czy słuchamy walentynkowej playlisty czy mocniejszych brzmień. Dlatego też OPPO przygotowało rabat na bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Enco Free2 współtworzone z Dynaudio, które dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC) pozwolą odpocząć od hałasu panującego wokół i skupić się tylko na słuchaniu muzyki. Do 14 lutego będą one dostępne w cenie 414 zł.
Producent przygotował również promocje dla osób planujących przeznaczyć na słuchawki nieco niższy budżet. W tym samym terminie, bezprzewodowe słuchawki Enco Air to wydatek 214 zł (po obniżce z 299 zł). Wyróżnia je elegancki design oraz doskonała jakość wykonania potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland.
Dla fanów sportów i osób prowadzących aktywny tryb życia, które chcą mieć inteligentne urządzenie m.in. monitorujące tętno, liczbę kroków, czy poziom nasycenia krwi tlenem, producent przygotował OPPO Band w obniżonej cenie – 169 zł.

OPPO Watch 46 mm (WiFi)

OPPO Watch 46 mm (WiFi)

Z kolei OPPO Watch w wersji 46 mm (WiFi) można dopasować do męskiego i damskiego nadgarstka, co jest istotną wiadomością dla osoby, która będzie chciała go nabyć zarówno dla siebie, jak i swojej drugiej połówki. W walentynkowej ofercie, od najbliższego piątku, można kupić 2 urządzenia OPPO Watch (WiFi) w cenie jednego. Oferta na OPPO Watch (WiFi) obowiązuje na model w kolorze złotym i będzie dostępna w sklepie:
euro.com.pl
Wszystkie promocje OPPO będą trwały do poniedziałku 14 lutego w wybranych sklepach partnerskich marki.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl