Philips PicoPix Max TV – wszechświat rozrywki

Philips PicoPix Max TV – wszechświat rozrywki

Zadajesz sobie pytanie czy wieczorny film, ulubiony serial, koncert lub mecz piłkarski może oglądać się jeszcze lepiej niż dotychczas? Z PicoPix Max TV odpowiedź jest tylko jedna! Co zatem oferuje kinomaniakom i fanom sportowych emocji ten poręczny multimedialny kombajn?

Philips PicoPix Max TV
Philips PicoPix Max TV

Projektor korzysta z dobrodziejstw systemu Android TV, a to oznacza, że na wyciągnięcie ręki mamy tysiące aplikacji, zaś Google Cast pozwala bezprzewodowo przesyłać na niego ekran dowolnego urządzenia z systemem Android, Windows lub iOS i Mac. Otrzymujemy zatem funkcjonalność Smart TV, znaną z nowoczesnych telewizorów, tylko że w modelu Max TV dostępną aż na 120 calach i w rozdzielczości True Full HD!  Za wydajność pracy projektora odpowiada czterordzeniowy procesor, tak jak w topowym smartfonie, zatem płynność odtwarzania multimediów stoi tu na bardzo wysokim poziomie.

Recenzja Optoma HZ40 – projekcja nawet przy zapalonym świetle

Ważną cechą jest automatyczne dostosowanie jasności wyświetlanego obrazu do warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie korzysta w tym zakresie z inteligentnego czujnika światła i serwuje nam obraz optymalnej jasności. Regulacja ostrości i trapezowa korekcja zniekształceń obrazu również odbywają się automatycznie. Użytkownik nie musi nic robić, może w tym czasie zabawiać gości, którzy przyszli obejrzeć mecz ulubionej drużyny.

Philips PicoPix Max TV
Philips PicoPix Max TV

Warto także wspomnieć o dwóch mocnych, jak na projektor tych gabarytów, wbudowanych 12-watowych głośnikach. Stereofoniczny, kinowy dźwięk przez nie generowany stanowi idealną akustyczną oprawę dla wyświetlanych treści. PicoPix Max TV waży niespełna 2 kg i jak przystało na urządzenie multimedialne z akumulatorem, może być przenoszone z pomieszczenia do pomieszczenia, zabierane do znajomych czy w podróż, wytrzymując bez źródła zasilania nawet 4 godziny.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Projektor wyposażono w porty HDMI, USB-C, USB, Jack, SPDIF, dzięki czemu podłączymy do niego wiele różnorodnych urządzeń, takich jak laptopy, smartfony, pamięci USB, zestawy audio i kina domowego.

Autoryzowanym dystrybutorem multimedialnych projektorów Philips na rynku polskim jest wiodący importer elektroniki audiowizualnej, firma KONTEL.

Cena SRP: 4299 zł brutto

Dostępność: sieci sklepów sprzedaży detalicznej, profesjonalne salony RTV

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: