VIVE Pro 2 – thriller After The Fall VR w prezencie

VIVE Pro 2 – thriller After The Fall VR w prezencie

Od dziś, przy zakupie zestawu do VR VIVE Pro 2 w wersji pełnej lub samego HMD, każdy klient otrzyma
w prezencie survivalowy thriller After The Fall w wersji VR. Promocja będzie trwała do 31go marca 2022 r.*

VIVE Pro 2

Akcja After the Fall w wersji VR rozgrywa się w pokrytych lodem ruinach Los Angeles, prawie 20 lat po apokalipsie. W tej alternatywnej wersji rzeczywistości osadzonej w początkach XXI wieku, bohaterowie mają do dyspozycji broń i technologię rodem z lat 80-tych. Z jej pomocą próbują przetrwać w mieście wypełnionym nieumarłymi, okrutnie zmutowanymi i wypaczonymi przez lodowaty klimat istotami. Ciekawa i rozbudowana kampania fabularna pozwala na czteroosobową kooperację po sieci, a po jej ukończeniu gra oferuje nam dodatkowe wyzwania.

Test HTC True Wireless Earbuds Plus – świetne na długie wycieczki

VIVE Pro 2 to najbardziej zaawansowany i profesjonalny zestaw PCVR. Urządzenie gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku dzięki zastosowaniu rozdzielczości 5K, niezwykle płynnemu odświeżaniu obrazu na poziomie 120Hz i 120 stopniowym polu widzenia. Głęboką imersję VIVE Pro 2 zawdzięcza dodatkowo systemowi słuchawek, dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D oraz certyfikacji Hi-Res Audio. Gogle są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji w wirtualnym świecie.

VIVE Pro 2 są także najlepszym rozwiązaniem do zastosowań biznesowych. Doskonale sprawdzają się w takich obszarach jak szkolenia, spotkania, briefingi, konferencje, projektowanie, wizualizacje, symulacje i w wielu innych.

Test HTC Desire 21 Pro 5G – technologia, która kosztuje

Zestawy VIVE Pro 2 z grą After The Fall VR w ofercie promocyjnej, będą dostępne w następujących sieciach handlowych: X-Kom, Media Expert, Vortex, Morele.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: