Garmin Instinct 2 – dēzl Edition – smartwatch dla kierowców pojazdów ciężarowych

Garmin Instinct 2 – dēzl Edition – smartwatch dla kierowców pojazdów ciężarowych

Garmin® przedstawił dziś wytrzymały zegarek Instinct® 2 – dēzl™ Edition, stworzonego z myślą o zawodowych kierowców pojazdów ciężaorwych, którzy chcą prowadzić bardziej zdrowy tryb życia w trasie. Nowy smartwatch pozwala kierowcom monitorować swoje zdrowie przez całą dobę, dzięki pomiarom tętna, snu, stresu i innych parametrów. Podczas przerwy, dostępne są specjalne zestawy treningowe zaprogramowane z myślą o specyfice pracy zawodowego kierowcy. Zegarek Instinct 2 – dēzl Edition, wyposażony jest w szereg funkcji związanych z transportem ciężarowym i dbaniem o dobre samopoczucie kierowców oraz może być narzędziem, które dodatkowo motywuje do prowadzenia zdrowego trybu życia w trasie.

Z nowym smartwatchem Instinct 2 – dēzl Edition, zawodowi kierowcy mogą zadbać o swoje samopoczucie zarówno w kabinie, jak i poza nią. To zegarek, który jest łatwy w użyciu i wyposażony w funkcje przydatne dla kierowców. Tryb pracy w trasie może być fizycznie obciążający, dlatego smartwatch promuje zdrowe nawyki, podczas gdy kierowcy wykonują swoje codzienne zadania.” – mówi Dan Bartel, wiceprezes firmy Garmin sprzedaży.

Zadbaj o kondycję

Zdrowie kierowcy ciężarówki jest ważnym aspektem w branży transportowej. Ten w pełni funkcjonalny smartwatch ułatwia kierowcom dostęp do wielu wskaźników zdrowotnych bezpośrednio z nadgarstka. Znajdziemy wśród nich:

  • Szczegółowe instrukcje krótkich treningów za pośrednictwem aplikacji dēzl w smartfonie użytkownika
  • Całodobowe monitorowanie tętna1, poziomu stresu, nawodnienia oraz odczyty pulsoksymetru do monitorowania wysokości i snu
  • Pomiary liczby kroków, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności i wiele więcej

Test Mibro Lite – smart zegarek dla zdrowia

Komfortowa jazda

Ten prosty w użyciu smartwatch wprowadza dodatkowe sposoby, aby zaoszczędzić czas, zwiększyć wydajność i po prostu ułatwić sobie życie w trasie:

  • Solidny wyświetlacz z wytrzymałego, odpornego na zarysowania szkła, odporna na pot silikonowa opaska i wyjątkowo długa żywotność baterii – do 28 dni w trybie smartwatcha
  • Płatności zbliżeniowe Garmin Pay™, które ułatwiają szybkie zakupy u wybranych dostawców usług płatniczych..
  • Łatwe planowanie postojów na trasie dzięki licznikom przerw z powiadomieniami w odpowiednim czasie.
  • Możliwość sparowania z dowolną nawigacją dla ciężarówek Garmin z serii dēzl LGV w celu wyświetlania liczników czasu przerw, pomiarów stanu zdrowia i sugestii dotyczących dobrego samopoczucia bezpośrednio na ekranie nawigacji oraz na wyświetlaczu smartwatcha

Nowy smartwatch dla kierowców pojazdów ciężarowych Instinct 2 – dēzl Edition jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej €399.99. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź garmin.com/dezl.

__________________—————————–

1Sprawdź Garmin.com/ataccuracy

2Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczone do stosowania w diagnozowaniu lub monitorowaniu jakichkolwiek stanów chorobowych; patrz Garmin.com/ataccuracy. Funkcja Pulsoksymetr nie jest dostępna we wszystkich krajach.

źródło: Garmin

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: