Garmin Instinct 2 – z myślą o ambitnych indywidualistach

Garmin Instinct 2 – wiele wersji, nieograniczony czas pracy baterii, nowe odważne kolory i zaawansowane funkcje przydatne w każdej sytuacji

Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2

Garmin ogłosił dziś premierę serii Instinct 2, najnowszej odsłony wszechstronnych smartwatchy GPS zaprojektowanych z myślą o ambitnych indywidualistach. Seria Instinct 2, została stworzona, aby stawić czoła żywiołom i w pełni wykorzystać każdy dzień. Nieograniczony czas pracy baterii w wybranych modelach, dwa rozmiary i nowe, odważne kolory oraz pełen zestaw funkcji monitorowania zdrowia i kondycji, takich jak pułap tlenowy (VO2 Max) czy ocena jakości snu (Sleep Score) – Instinct 2 oferuje to wszystko i wiele więcej.

Zegarki z serii Instinct 2 są wyraziste, wyróżniają się z tłumu i pomagają wykorzystać potencjał każdego dnia. To jednak coś więcej niż tylko wygląd. Instinct 2 łączy żywe kolory z wiodącą w branży technologią Garmin i jest czymś więcej niż tylko smartwatchem – to narzędzie, które pomaga żyć na własnych warunkach.” – mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Zaprojektowany, by żyć

Oprócz żywych wersji kolorystycznych, seria Instinct 2 to także nowy, smuklejszy design i dwa rozmiary – tradycyjny w rozmiarze 45 mm oraz nowy, mniejszy Instinct 2S w rozmiarze 40mm, który zapewnia idealne dopasowanie dla osób o mniejszych nadgarstkach. Nowy, monochromatyczny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, z chemicznie wzmocnioną, odporną na zarysowania soczewką, daje użytkownikom poczucie pewności, że są gotowi na każde wyzwanie. Nawiązując do wytrzymałych zegarków Instinct oraz Instinct Solar, Instinct 2 spełnia wojskową normę 810 dotyczącą odporności na wstrząsy i temperaturę, a jego wodoszczelność sięga 100 metrów.

Test Huawei Watch GT 3 42mm – na damskiej ręce wygląda rewelacyjnie

Seria Instinct 2 zrywa z tradycją dzięki wielu przyciągającym wzrok kolorom, takim jak Electric Lime, Poppy i Neo-Tropic oraz jest dostępna w wersjach Instinct 2 Solar, standardowej (bez ładowania słonecznego), Surf, Tactical i Camo. Na tym nie kończą się możliwości wyboru. Korzystając opcji Your Watch, Your Way  można stworzyć spersonalizowaną wersję zegarka Instinct 2 lub 2S Solar, która podkreśli jego indywidualny charakter. Dzięki możliwości wyboru bezela i paska, można stworzyć aż 240 różnych kombinacji. Opcja Your Watch Your Way będzie dostępna wkrótce na stronie garmin.com.

Urządzenia z serii Instinct 2 są kompatybilne ze sklepem Garmin Connect IQ™ (CIQ)2, kompleksową platformą umożliwiającą dalszą personalizację urządzeń Garmin za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów, tarcz zegarka czy pól danych. Funkcje monitorowania zdrowia i kondycji, takie jak rejestrowanie nawodnienia, czy śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży są również dostępne dla posiadaczy urządzeń z serii Instinct 2 za pośrednictwem dodatków z CIQ.

Niezwykle wytrzymała bateria 

Seria Instinct 2 oferuje znacznie wydłużony czas pracy baterii – który w trybie smartwatcha wynosi do czterech tygodni ciągłego użytkowania, a dzięki udoskonalonej technologii solarnej wybrane modele Instinct 2 Solar oferują nieograniczoną żywotność baterii1 w trybie smartwatcha, ustanawiając nowy standard żywotności baterii w zegarkach Garmin.

Test realme Watch 2 Pro – smart zegarek dla aktywnych fizycznie

Dbaj o zdrowie i bądź w kontakcie

 Instinct 2 oferuje teraz szeroki zestaw funkcji monitorowania kondycji. Wśród nich znajdziemy m.in.: ocenę jakości snu (Sleep Score), zaawansowane monitorowanie snu oraz nową opcję Health Monitoring, która pozwala użytkownikom rejestrowanie kluczowych wskaźniki zdrowia, takich jak Body Battery™, poziom stresu i tętno – wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo Instinct 2 umożliwia teraz pomiar pułapu tlenowego, określanie wieku sprawnościowego, stanu wytrenowania, poziomu obciążenia treningowego oraz efektu treningu (aerobowy/beztlenowy), sugerowanego czasu regeneracji, treningi HIIT, a także może wskazywać codzienne sugestie treningowe.

Smartwatche z serii Instinct 2 mają znaną z innych modeli zegarków Garmin funkcję multisport, która pozwala użytkownikom przełączać rodzaje aktywności w trakcie ich trwania i mierzyć ich łączny czas oraz pokonany dystans. Funkcja wykrywania zdarzeń umożliwia wysłanie automatycznego powiadomienia do wybranych kontaktów alarmowych w razie wypadku2. Powiadomienia oraz wysyłanie alertów o zdarzeniach dostępne są po sparowaniu zegarka ze smartfonem z aplikacją Garmin Connect Mobile.

Aby ułatwić codzienne obowiązki, modele Instinct 2 Solar są od teraz wyposażone w funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay™. Wystarczy jeden gest, by szybko zapłacić za zakupy i wyruszyć na kolejną przygodę.

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej 

Serię Instinct 2 tworzą trzy modele z dedykowanymi funkcjami:

  • Do sportów wodnych, takich jak surfing, windsurfing i kiteboarding, z widżetem tabeli pływów, która umożliwia bycie na bieżąco z aktualnymi warunkami na spocie. Użytkownicy mogą śledzić swoje aktywności i odtwarzać je dzięki Surfline Sessions™. Zegarki Surf Edition, dostępne są w dwóch rozmiarach, z oraz bez opcji ładowania solarnego.
  • Tactical Edition: popularny wśród pracowników wojska, Instinct 2 Solar – Tactical Edition oferuje dedykowane funkcje taktyczne, takie jak Kill Switch, tryb Stealth, kompatybilność z noktowizorem, dwa formaty współrzędnych i tryb Jumpmaster. Dostępny w kolorze Coyote Tan lub czarnym.
  • Camo Edition: w zależności od warunków otoczenia, zegarki w kolorach Graphite i Mist Camo umożliwiają wtopienie się w otoczenie lub wyróżnienie z tłumu – czy to w betonowej, czy w prawdziwej dżungli.

_______________________________————————-

1 Nieograniczony czas pracy baterii dostępny tylko w modelach Instinct 2 Solar 45 mm w trybie smartwatcha. Wszystkie dane dotyczące czasu pracy baterii zakładają 3 godziny dziennie na zewnątrz w warunkach 50 000 luksów.

2 Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. Wymagania i ograniczenia dotyczące funkcji bezpieczeństwa i śledzenia można znaleźć na stronie Garmin.com/safety.

źródło: Garmin

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: