realme – najszybciej rozwijająca się marka smartfonów w 2021 r.

realme – najszybciej rozwijająca się marka smartfonów w 2021 r.

Według najnowszych danych udostępnionych przez brytyjską firmę analityczną  Canalys, w lutym 2022 roku, realme zostało najszybciej rozwijającą się marką smartfonów  w 2021 r. w Europie i zajmuje jedno z pierwszych pięciu miejsc w 13 krajach europejskich.

realme

Firma Canalys, znana ze swoich badań technologicznych, przeprowadziła globalną analizę rozwoju marek produkujących smartfony na wszystkich głównych rynkach, z której wynika, iż przy wzroście o 518% rok do roku, realme jest najszybciej rozwijającą się spośród pięciu największych producentów.

W czwartym kwartale 2021 r. firma realme poczyniła duże postępy, odnotowując wzrost o 449% r/r w Europie i zajmując czwartą pozycję w rankingu najlepszych sprzedawców smartfonów

W Europie Zachodniej firma realme osiągnęła ogromny skok ze wzrostem o 1365% rok do roku i znalazła się w pierwszej piątce w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i Belgii. W Europie Środkowo-Wschodniej realme przeskoczyło Apple i znalazło się w Top 3 z 10936% wzrostem i 18% udziałem w rynku.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Firma jest zaangażowana w rozwój w Europie i wciąż dostarcza konsumentom nowe smartfony klasy premium z wiodącymi w branży technologiami i usługami.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: